Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 10 hónapos kislányom délutáni...

Gyönyörűséges kérdése:

10 hónapos kislányom délutáni alvásával kapcsolatban kérdeznék?

Figyelt kérdés

Több hónapja már, megfigyeltem, hogy rendszeresen 35 perc után megébred a kislányom, felül, nyöszörög, jelzi, hogy ébren van, mellé fekszek, cicit kap és visszaalszik azonnal... éjszaka ilyen gond nincs, olyankor 4-5 órát is alszik ébredés nélkül, pontosan tudja hogy éjszaka van. Nappal ez nem megy, nem haladok itthon semmivel, van egy nagyobb lányom is, szóval kicsit már terhes ez így.... jó lenne ha megérteném az ébredésének az okát...


Köszönöm a válaszokat :)



2015. jan. 18. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
enyém 6 honapos de ugyan ez megy, delelott delutan percre pontosan 35-35 perc
2015. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

akkor tudod miről írok :)

már mindent próbáltam, hogy a hálóingemmel takarom be az illatom miatt, teszek mellé plüsst, mintha ott lennék, van alapzaj, nincs alapzaj.... szóval kifogytam az ötletekből. Ha más altatja el pl ringatva vagy simogatva akkor is felkel 35 perc után. Persze amikor hordozom és sétálunk akkor vadászrepülő se tudja felébreszteni :D

2015. jan. 18. 15:55
 3/5 kloetta ***** válasza:
nekik így van az alvási ritmusunk, 35-40 percenként vannak a hullámok benne. nekem is felkel, de ha adok cumit és betakargatom (a kezében kell hogy legyen a peluska vagy a takaró) akkor visszaalszik általában.
2015. jan. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ez teljesen normális. át kell állnia mély alvásba, ekkor megébred egy pillanatra. ha valami nem úgy van ahogy előtte 20-30 perccel, akkor megijed, nem tud visszaaludni.

jelez, odamész, folytatod az altatást és gondolom vissza is alszik. nehezebb ha nem alszik vissza, igaz ez olyan 9 hónapos korig jellemző, akkor ott kell maradni addig míg átáll mély alvásra. ezt is el fogja hagyni 2-3 hónap múlva.

2015. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, igen vissza alszik, és utána ha eljovok mellőle már tovább alszik, akkor megvan 50-70 perc :)
2015. jan. 18. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!