Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mennyi idobe telt mig gyermeke...

Mennyi idobe telt mig gyermeked atallt ket alvasrol, egy delutani alvasra?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tartott? Hany orat tudott akkor ebren lenni egyben? Milyen hosszu volt az az egy alvas?
2014. nov. 20. 06:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb 1 hét volt. Akkor reggel 8 körül kelt és fél 1-kor feküdt. Aludt 4-ig. 10 hónapos volt.
2014. nov. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 16hónapos volt. Elmemtünk valahová gyerekek közé így kimaradt az alvás.hazaértünk ettünk délben aludt. 3 4 órát aludt.onnantól így aludtunk.
2014. nov. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyermekem 11 hónaposan állt át egy alvásra. Előtte 2x 1-1,5 órát aludtak, majd utána 2-3 órát. Így reggel 7 körül ébredtek, 12-kor alutdak el és este f8-8 körül kezdődött az esti alvás.
2014. nov. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Az en lanyom 11 hos es 11tol alszik masfel orat, majd delutan 40-50 percet 4 es 5 kozott. O nem tud ebren lenni 4 oranal tobbet egyszerre, kivancsi vagyok hogy alakul majd.
2014. nov. 20. 11:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hósan szokott át. Addig aludt délelőtt és délután is fix 2-2 órát. Én nem erőltettem rá semmit, ő alakította ki a napirendjét.
2014. nov. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!