Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Más babája is ennyire rosszul...

Más babája is ennyire rosszul alszik nappal?

Figyelt kérdés
Nagy nehezen sikerül elaltatni, sétálva, ringatva, ha megállok, esetleg leülök közben, egyből rázendít. Ha leteszem, azonnal vagy nagyon hamar megébred. Éjszaka eszik, alszik. Két hónapos. Tanácsok?
2015. máj. 2. 08:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Van egy 20 hos fiam. O is igy aludt. Hordozokendobe tettem. 8-9 hos koriag ott aludt jol. A kornyezetemben 4-5 kisbabas van es ne aggodj mindenkinek igy alszik a babaja. Igenylik ringatast es testkozelseget. Aki "van esze" hordozza aki nem vagy treningezi vagy szenved vele. Ne probalgasd letenni ha elaludt en ezt tettem egyre tobbszot sikerult aztan persze allandoan ebredt es allandoan visszaaltattam de azt is kinotte. Elegitsd ki minden igenyet abbban a korban mikor igenyli ey hamar kinovi. Javaslaom bukki andrea olelj at a kotodo nevelesrol cimu konyvet.
2015. máj. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elso vagyok bocsi telefonrol irok. Szoval probalgasd letenni neha azt akartam irni de ez honapok alatt fog valtozni. egyszer Kinovi. Addig kosd magadra ha teheted.
2015. máj. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

7 hónapos a fiam, és mindenki le van döbbenve, amikor azt mondom, hogy semmit nem alszik napközben. Este 8 körül elalszik, reggel fél 7 körül kel és ennyi az alvás kb 2 hónapos kora óta.

Ne tudd meg, miket vágtam a fejemhez!


Napközben sehogy sem tudom elaltatni. Sem ringatva, se összebújva, se cicin, se kendőben, se babakocsiban. Próbáltam már mindenhogy, de semmi.

Most már elfogadtam, hogy ő ilyen, nincs túl nagy alvásigénye. :)

2015. máj. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az én lányom kb. 3 hetes korától 6 hónapos koráig gyakorlatilag egyáltalán nem aludt nappal...cicin tudott csak elaludni, akkor is ha letettem, 5 percen belül felébredt..ha egy órát aludt nap közben, 20 perces részletekben, már boldog voltam...kitartást, majd kinövi..

van egy mondás: amelyik baba éjjel jól alszik, az nappal nem...és én is ezt tapasztaltam.

2015. máj. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: vigasztaljon az a tudat, hogy amelyik gyerek napközben nem alszik, az majd éjjel fog. Én is inkább örülök annak, hogy éjszaka alszik. Rosszabb lenne, ha napközben aludna, éjjel pedig nem. :)
2015. máj. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem csak nálunk van ez így, de látom nem. Ha nappal sikerül is elaltatnom, biztos hogy valamire felkel.Nem alszik mélyen. Eleinte felkeltette a szomszéd ha fát vágott, vagy ugatott a kutyája. Rémes hogy azt hallod másoknál hogy alszik 2-3 órát nappal. Azt hiszed venned van a hiba. Este viszont evés után simán vissza tudom tenni, nem kell ringatnom.
2015. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!