Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éjjel - nappal hányingerre...

Margit84 kérdése:

Éjjel - nappal hányingerre kinek mi vált be? Jelenleg 7 hetes vagyok, jó pár napja az eddig meglévő szédülés és általános fáradság mellé társult az éjjel nappal hányinger. Kezdem sajnos nagyon rosszul viselni.

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

egyel narancsot!

nekem bevalt!

2014. máj. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem egészséges amit írok,de nekem mindkét terheségemnél csak ez vált be,hideg coca cola.Az első gyereknél még a nestea zöldtea(epres),segített.
2014. máj. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is kb 6-7 héttől kezdődött az egész napos émelygés, hányinger alkalmanként hányás. Próbáltam én is hideg colát, gyömbérteát, nekem semmi sem vált be...30 hetes vagyok és még mindig tart:-) persze már annyira nagyon nem szörnyű, de nekem egyáltalán nem múlt el...kitartás!
2014. máj. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Eddig a reggeli kávémmal nem volt bajom (normál egy adat kávé+2 dl tej). Ma reggel bele akartam inni, és már jött majdnem vissza a semmi. De a kólában meg sok a koffein, nem nagyon javasolják, mert hogy a túlzott koffein az kissúly és koraszülést is okozhat nem? Nálad nem volt semmi ilyen gond? Egyébként imádom a kólát, régen nagyon sokat meg ittam belőle. Kipróbálok minden javaslatot, mert muszáj öszze szednem magam, mert tanulnom kell most nagyon sokat (29 nap múlva államvizsgázok elméletileg munka mellett, és kicsit amúgy is fáradt vagyok). Ma reggel még úgy ahogy egyébként a szőlő+albert keksz kombó ami megmaradt.
2014. máj. 19. 12:02
 5/11 anonim ***** válasza:
6 hetes koromtól 12 hétig mindennap hánytam. Semmi nem maradt még bennem, csak a vajaskenyér és a hideg víz. B6 vitamint javasolt Az orvos, így a napközbeni émelygés enyhült. Bármivel próbálkoztam Az egyből kijött. Főtt étel, rostos udito, gyumolcs... Fogytam is... De hál istennek renben van minden, 21 hetes már a bébim. Bár még mindennap van hányinger, de nem olyan erős. Kitartas!
2014. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Narancs! Ha éreztem a hányingert, akkor megettem 1-2 narancsot és elmúlt.

B6 vitamin és Salvus víz jó lehet. Csak ha amúgy is szedsz MagneB6-ot, akkor vigyázz a B6-al, nehogy túl adagold.

Salvus víz a gyógyszertárban kapható. Rá van írva, hogy mennyit és hogy ihatsz.

Esetleg homeopátiás bogyó? Gyógyszertárban szintén segítenek, hogy melyik lehet a jó.

2014. máj. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt korábban írtam valakinek:


Valamelyik nap pedig rábukkantam a gyógyszertárban egy kis kártyára, amin különböző várandósság alatti problémákra homeopátiás bogyókat javasol. Leírom neked, hátha segít:

Émelygés, hányás éhgyomorra vagy ételszagra: Sepia 9 CH

állandó alacsony vérnyomással: Ipecacuanha 9 CH

szédüléssel, ásítással, szagokra: Cocculus 9CH

hideg verítékkel, friss levegőre javul: Tabacum 9 CH

evés után: Nux vomica 9 CH

Gyorssegély: Cocculine+Sepia 9 CH

Azonosítsd be, hogy nálad milyen tünetek vannak és ezeket nyugodtan szedheted, mert homeopátiás.

2014. máj. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm a homeost. Most hogy írtad, beugrott, hogy ilyeneket én is szedtem össze kb 1 éve ilyet a gyógyszertárba, és azóta is a táskámban vannak. Most elővettem :) szóról szóra ua. mint amit te leírtál. Be is megyek ma a gyógyszertárbe és veszek, megpróbálom. Hátha. Meg a narancsot is. Tegnap úgyis lett véve narancslének narancs, mert hogy ittam volna, de mikor már csavarni akarta a férjem inkább undorodtam tőle... és mondtam neki, hogy ne mert tuti nem bírom meginni.
2014. máj. 19. 13:50
 9/11 A kérdező kommentje:
Naranccsal még próbálkozok, aztán kiderül. Gyömbér (Kinley)formában bejött. A kóla is, de azt nem szívesen ha nem muszáj. Homeos bogyó meg pont nem volt a gyógyszertárban, úgyhogy holnapra meghozzák. Köszönöm mindenkinek!!!!!!
2014. máj. 20. 19:27
 10/11 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy valami használjon! ;) Kitartást!!!
2014. máj. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!