Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek hányingerem ell? 4...

Mit tegyek hányingerem ell? 4 hetes vagyok, de minden reggel sőt még nappal is rosszul vagyok. Van valami rá?

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet hülyeségnek hangzik..de szóval nekem az segített, ha gyorsan befújok valami parfümmel(nem az egész lakást, hanem mondjuk a mosdót)és azt szagogatom, pillanatok alatt hatott
2014. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyömbért tea, cola, esetleg mielőtt felkelsz az ágyból reggel egyél meg pár háztartási kekszet.
2014. nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hú hát nekem pont azoktól volt hányingerem.. Vagyis mindentől jo illattól és a büdöstől is.

Nekem a hideg ital vált be nyáron jégkrémet kanalaztam.

Kitartást. :)

2014. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem anno semmi sem segített, talán egy kis friss levegő meg séta.. a fontos hogy ha hánysz akkor mindenképp igyál mégtöbb folyadékot ki ne száradj!
2014. nov. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
friss levegő, nyisd ki az ablakot a hálóban és feküdj le.Nekem így múlt el pár perc alatt.
2014. nov. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Friss hideg levegő, illetve jeges -citromos limonádé.
2014. nov. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi nem jó rà!!próbàld ki a praktikàkat de nekem semmi nem hatott a legtöbbünknek nem szoktak!:(( kitartàs majd elmúlik:)) én még most is hànyok néha de az első 13 hét volt a legdurvàbb:( 36hkm
2014. nov. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Friss levegő, citrom illóolaj szagolgatása

Gratulálok!

2014. nov. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

5 hetesen kezdődött, ki is tartott a 12. hétig állandó hányással társítva...az utolsó pár hétben a ropi és a kóla segített a legtöbbet, azt bánom, hogy előbb nem jutott az eszünkbe :) Persze nem mértéktelenül, de mindig volt nálam egy fél liter, és apró kortyokat ittam, mikor éreztem, hogy mindjárt jön...bár ezek a hányást csillapították, a hányinger megmaradt, de legalább egy fokkal jobb volt. Kitartás :)


22 hetes kismama

2014. nov. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!