Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Éjjel még szopizik a fiam.14HO...

Éjjel még szopizik a fiam.14HOS szeretném leválasztani, vagy csökkenteni. Mit tegyek? Már úgy gondolom elég nagy hogy ataludja az éjszakát.2x3 kel.

Figyelt kérdés
2015. máj. 14. 05:30
 1/7 anonim ***** válasza:
2%
8 hónaposan kellett volna megtenned, már akkor is elég nagy, hogy aludjon éjjel. Így passz, hogy mit csinálj vele.
2015. máj. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

lányom 2,és fél éves még szopik


na de mots kezdem leszokatni napali cici helyett ringatás van (ahhoz hogy elaludjon) ma kezdem az éjjeli leszoktatást. utoljár ma hajnali fél 4 kor cicizett és most alszik. estétöl ringatom remélem pár nap alatt le tudom zárni a ciciczést

2015. máj. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szeretem a kellett volna típusú válaszokat...akik ezt írják, sosem volt ELSŐ gyerekük?


cumizik a fiad? ha igen, akkor add neki a cumit, tedd az ágyába szokásosan. Éjjel ha felkel, bemész, cumit odaadod, esetleg vízzel kínálhatod. Majd kimész...nyűgösködni fog...hát bemész újra, cumit odaadod, megsimogatod, elmondod hogy aludjon, aztán kimész, és majd megint bemész, ha újra nyüszög...ezt addig ismételed, amíg vissza nem alszik a cumitól (első este lehet hogy sírni fog előtte, de utána megtanulja hogy cici nélkül is van élet) ennél humánusabb módszert én nem tudok.


Ha nincs cumija, nehezebb ügy, passz :)

2015. máj. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 15 hós koráig szopizott, többször kelt éjjelente. Aztán egyik napról a másikra elhagyta egy darab sírás nélkül. Éjjel szopi helyett kókusztejjel kínáltam, csak növényi tejet ihatott a tejérzékenysége miatt. A kókusztej olyan édeskés, mint az anyatej, a fiam imádta. Szval éjjel elfogadta, ivott belőle, visszaaludt, másnap még ugyanígy, harmadnap pedig már nem kelt. Sosem volt belőle sírás. Ja, nappal is kókusztejet ivott szopi helyett, mindig elfogadta.
2015. máj. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsó írja kímeletes alternatívát érdemes találni. Ringatni cici helyett vagy mással kínálni. Mondom én...nekem 20 hós fiam éjjel nappal igény szerint szopizik. Addig lesz így míg el nem választódik. És a testvérével ugyanígy teszek majd...

Ja és még egy ötlet. Egy szoptatási tancsadó 1,5 éves korától (nektek nincs már messze) javasolta, hogy mondogassuk sokat, hogy éjszaka alszik a cici...és Ő így szoktatta le róla kíméletesen...ezt is ki lehet próbálni.

2015. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek... Nem tudom mit sikerül tenni... :-)
2015. máj. 14. 21:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos szegénykém náthás lett, így most küzdök vele... Jön a foga és azért folyik az orra, de most lényegesebben keveset cicizett eddig...
2015. máj. 15. 02:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!