Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti mibe altatjátok a babátokat?

Ti mibe altatjátok a babátokat?

Figyelt kérdés
Takaró vagy hálózsák?Nekem a takarót vagy lerugja vagy magára húzza.Ezért van hogy nem takarom be,de most hűvösebb lett az idő.A hálózsákot melegnek tartom.Mi legyen alatta?4hós bébi Anyukája.

2015. máj. 23. 06:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom nem bírja a hálózsákot, a takarót meg lerúgja, olyan vastagságú rugit vagy napozót kap, ami takaró nélkül is elég. (Elég meleg van nálunk.)
2015. máj. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miis így vagyunk 😊
2015. máj. 23. 07:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Létezik vékony hálózsák is.


Vagy egy réteggel melegebb ruhát adj rá, mint egyébként.

2015. máj. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3 éves a fiam, a mai napig hálózsákban alszik. Léteznek nagyon jó vékony hálózsákok, nyáron azt kapja, most vékonyan béleltben alszik rövid pizsamával, télen paplanosban. Nekünk van kb. 4, különböző vastagságú zsákunk. A legjobb találmánynak tartom, mert nem tud kitakarózni.
2015. máj. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
takaróban aludt mindig is. 4 hónaposan tél volt, úgyhogy vastag takaró alá kapott bodyt, rugit, zoknit (22 fok volt a szobájába). Most így a 25 fokokban már 23-24 fok van a szobájában, ezért vékonyabb takaróban alszik, és csak egy újjatlan bodyban, nadrágban és zokniban. pulcsit nem adok rá.
2015. máj. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rövidujjú body és egy naciban alszik. Ha hidegebb van kap zoknit.
2015. máj. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú body, vékony ujjatlan hálózsák, vékony takaró.
2015. máj. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hós a lányom. Egy body-ban és egy rugiban alszik,plusz egy plüss takaró. Nem használunk hálózsákot pedig van:) Nem rúgja le a takarót pedig soha nem úgy kel fel mint ahogyan este lerakom,nem tudom a takaró megy utána:D

Nálunk nappal 25-25 fok van,este 22-23 fok.

2015. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
24-25 :) Nem 25-25 :D
2015. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!