Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti hogy altatjátok két-három...

Ti hogy altatjátok két-három hónapos babátokat? Ringatjátok? Sétáltok vele? Énekeltek neki? Vagy egyszerűen csak leteszitek és alszik magatól?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elfáradtam:( Van, hogy órákon át a karomban tartva sétálni kell vele a lakásban fel-alá, közben énekelni...mire végre sikerül elaludnia.

2014. dec. 31. 10:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Én cicn altatom, de most az előbb pl. azon is sírt, úgyhogy cipeltem egy kicsit amíg megnyugodott, és most újra mellé feküdtem cicizni, így elaludt.

Hát igen, nem könnyű eset, de én nem tudom és nem is szeretném sírni hagyni, hogy önállóan elaludjon. Vannak olyan szerencsések is aki csak leteszi és elalszik magától, de nekem ezt dobta a gép :).

Még van egy 3 éves bátyja is aki néha felkiabálja, szóval nem egyszerű.

2014. dec. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
1. vagyok, én ki szeretném próbálni a hordozókendőt is, csak még nem sikerült beszereznem, lehet neked is hasznos lenne. A kisfiam sajna utálta, ezért kicsit félek, hogy drágán megveszem és nem válik be.
2014. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

cicin aludt 4 honapos koraig (minden mas hasztalan probalkozas volt) aztan megelegeltem es Ferber modszer+felveszletesz modszer segitsegevel leszoktattam azota magatol alszik mint a kisangyal. de a modszert csak 4 honapos kor felett ajanljak.


mi a napirendetek? talan tudok segiteni.

2014. dec. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Hordozókendőben altattam, mert két órás ringatás után már leszakadt a karom.
2014. dec. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
1-es 2-es: lehet bérelni is hordozót, ha budapesti vagy itt egy tipp: hordozohaz.hu
2014. dec. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

A hordozókendő utálja:(

A felvesz letesz módszerről már hallottam, de még nemvolt időm utánaolvasni, hogy hogy kell alkalmazni.

2014. dec. 31. 10:51
 7/20 anonim ***** válasza:
24%
az alrmtatasnak két kulcsa van: a minőségi időtoltes amitol valoban elfarad es az hogy mikor teszed le aludni...egy ilyen kis babot két orankent kell letenni sem elobb sem kesobb. ha a reggeli altatast elszurod gyakorlatilag oda az egesz nap. tul porog es altathatod egesz delelott mar nem fog tudni aludni. ezert kerdem a napirendet. a felveszleteszhez még pici.
2014. dec. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

beteszem a kiságyba, megpuszilgatom és ennyi.

ha kicsit sir (ami kb. 5 perces nyoszorgést jelent), akkor bemegyek, megsimogatom és kijovok a szobábol. rá 5 percre már alszik is.

2014. dec. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

3-as: A "napirendunk": Felkel amikor akar, ez néha 6-7-8 órakkor történik, majd tisztábatevés, utána etetés, játék, altatás. És 3 óra múlva (etetés kezdetétől számítva) újra ugyanez. Ha alvás közben felébred, akkor közben játék következő etetésig.

Este 6 körül fürdés.

Éjszaka viszonylag jól alszik, van, hogy este 11-től reggel 7-ig, de van, hogy előbb elalszik 9-10 körül és hajnali 3-kor felkel enni, olyankor könnyen visszaalszik.

2014. dec. 31. 11:29
 10/20 A kérdező kommentje:

Mit értesz "minőségi időtöltésen"?

A reggeli altatást mivel tudom elszúrni? Jó ha magától ébred reggel?


Köszönöm szépen,hogy segítesz !:) és a többi hozzászólónak is.

2014. dec. 31. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!