Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek? 3,5 hónapos babám...

Mit tegyek? 3,5 hónapos babám egyre többet ordít altatásnál. Időben felveszem, feszeng a karomon, nem akar aludni, pedig álmos.

Figyelt kérdés
Már próbáltam hagyni sírni, de 10 perc üvöltés után kivettem a kiságybol. Eddig legalább használt a ringatás, most azellen is ágál.
2015. jún. 15. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van nálunk is, nekem is 3,5 hós. Eddig cicin aludt el, aztán büfi és letettük és aludt, de most már a ringatás se segít, mindent próbáltam már, sajnos a cumit se fogadja el, néha megtalálja az ujját, de azzal se tud elaludni.

Most az vált be (néha) hogy járkálva cici, aztán ha elaludt felteszem vállra büfizni és utána be az ágyikójába. :)

De ez sem segít mindig. :(

2015. jún. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2 este egyedül aludt el a kiságyában, el sem hiszem.
2015. jún. 18. 09:54
 3/3 anonim válasza:
De jóóó. :-D Nekem még 4 hónap után is kínlódik,de ahogy látom,van akinek még 1-2 évesen is. :-S
2017. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!