Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 7 hetes babám nagyon érzékeny...

7 hetes babám nagyon érzékeny a hideg frontra és ilyenkor egész éjszaka nem alszunk sehogy sem jó neki és enni sem akar el löki a cicit.15 perceket alszik és ugyan ennyit sír utána. Van erre valami mód jobb legyen?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 05:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha tuti hogy a frontra érzékeny, akkor nem igazán tudsz mit tenni...

Lányom is ilyen volt, bár szerencsére ő nem sírt ennyit, 1-2 óra alvás és 20 perc sírás volt "csak" :)

Ő kinőtte. Most 8 hónapos, már vagy 4 hónapja nyugodtan alszik akkor is ha front van.

2015. máj. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Költözz Afrikába
2015. máj. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudsz mit tenni. Ma éjjel az én 15 hónaposom 1 órát aludt, 3-at üvöltött, nem lehetett lenyugtatni. Rettegünk a frontoktól, már előre nézzük mi vár ránk. Hideg-melegnél ez van. Ráadásul a melegfront engem is kicsinál (migrén hányásig), azok az igazán szép napok, amikor mindketten szenvedünk, ő sír, én meg nem tudom felvenni mert összeesnék vele... De ő még hátha kinövi, a legtöbb baba érzékeny nagyon az időjárásra.
2015. máj. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!