Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 éves kisfiam elkezdett...

3 éves kisfiam elkezdett félni a sötéttől. Milyen éjszakai fényetek van? Tud tőle rendesen aludni a gyerkőc?

Figyelt kérdés
2015. aug. 10. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor lefekszünk, kihzom az összes függönyt, redőnyt és az utcai lámpa pont jó, hogy ha felriad, akkor nem vaksötétség van.

Egyébként is távolabbi helységekben világító lámpa fényénél alszik el, de én is jobban szeretem, ha nem én kapcsolom le utoljára a villanyt.


Vettünk ikeában ilyen fényérzékelős, konnektorba dugható led fényt is, de az engem nagyon zavar, nem jó felébredni rá, ebből gondoom a gyereknek sem így nem használjuk.

2015. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem arra kell csak figyelni, hogy vagy szórtabb fényt adjon, vagy ne legyen számára közvetlenül látható helyen, mert az nagyon rossz, amikor közvetlenül erősen a szemébe világít. Aludni egyébként lehet tőle. :)
2015. aug. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!