Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani valami igazán...

Tudtok mondani valami igazán jó horrort amitől rendesen félni fogok? :D

Figyelt kérdés

Igazából kb. Már mindent láttam, és eddig maximum a Démonok között c. filmtől féltem:D

Sajnos nagyon sokat nézek, ezért kritikus vagyok mert legalább 120at biztos láttam már..

beleértve most pl. Sinister, Gonosz Halott, Emberi százlábú, rontás, sadako, Dark feed, Átok, Démoni doboz, Ómen, Ideglelés

Ezek közül kb. az Ómen, és az Ideglelés volt mondható félelmetesnek :D meg ugye a Démonok Között

Sinister túl vonatott, pedig az alaptörténete jó lenne

Na a gonosz halott az nehéz eset :D túl sok lett a vér, túl sok a vér, és néha már már undorítóvá megy át a film.

Ómen és az ideglelés szerintem zseniális. Az Ómen annyira megfogott hogy napokig csak bibilát olvastam és keresgéltem neten , mindenhol

Az ideglelés pedig szerintem izgalmas független attól hogy a konkrét "boszorkányt" nem látják.

ja és persze az Insidious 1.2. :D hát az nagyon durva és nagyon jó :D tegnap néztem este a második részét és nagyon tetszett :D

Még tetszett a Rec, és a grave encounters is nagyon :D

Azért írtam le mindezt hogy úgy nagyjából láthassátok, hogy milyen féle filmeket szeretnék találni:) ilyen insidious, vagy démonok között félét :D


2014. febr. 2. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:

mondjuk a sikoly. én nem szartam be tőle, 12 évesen láttam pedig.. de vele kapcsolatos kérdésemet bejelentették, stb.. szóval sokan megijedtek tőle..

a Kör szaaar.. de ajánlom

Váratlan vendég, az is tök jó, főleg a vége

hát, jó még a Gyűrű Átka is... kritizálj nyugostan! :D

2014. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

sikolyt én is kb 11-12 évesen láthattam :D akkor féltem tőle , pusztán az álarctól is..xdd

kör az gyenge

a váratlan vendégetet pedig nem ismerem:D csak a betolakodót:D majd megnézem és lehet kritizálok :DDDD

2014. febr. 2. 16:07
 3/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan! :D az ördögűzőt láttad?
2014. febr. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
perszee:DD imádtam , apa mutatta együtt néztük neki az a kedvence :D
2014. febr. 2. 16:55
 5/7 anonim ***** válasza:

xD Amúgy, annak hány része van?

A Köpök a sírodra-című horrort láttad?

2014. febr. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ördög benned lakozik! - [link]

Nekem csak 2 nekifutásból sikerült végig nézni, pedig én is láttam már egyet s mást :)

2014. febr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az ördög benned lakozikot láttam már:) aznagyon jó! :D és az egyik termünkben van egy kép egy íróról és úgy néz ki mint a filmben a csaj akit megszállt az ördög:D
2014. febr. 4. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!