Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Este fél 8tól reggel fél 6ig...

Gnézsu kérdése:

Este fél 8tól reggel fél 6ig alszik a 10 hónapos babám. Viszont reggel már fél 8tól újra nagyon álmos. Ez mostanában kezdődött. Alig tudom kihúzni vele a fél 9ig legalább. Ez miért alakulhatott így?

Figyelt kérdés
Midig korán igényli, hogy este elaludjon, ezért korán is kel. Viszont eddig simán kihúzta 10ig is, hogy elaludjon délelőtt. Azt hittem, ahogy nő, úgy ez inkább kitolódik, mert majd előbb utóbb csak egyet fog aludni.

#álmosság #10 hónapos #korán alszik
2015. szept. 22. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Miert nem alhat amikor almos, miert kell huzni az idot ?

10 honapos meg pici, es nem robot, hagyd aludni mikor igenyli!

2015. szept. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha fél nyolckor álmos, akkor engedd aludni, nem kell "kihúzni" semeddig.

Ugyanis ha szüksége van az alvásra, akkor csak rosszat teszel neki, ha nem hagyod.


Az meg, hogy mikor tér at a napi egy alvásra, csak töle függ, de 10 hónaposan még nem igazán megszokott.

2015. szept. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem értem azt, hogy miért kell kihúzni?!

Mondok egy jó példát bár a lányom 9hónapos. Ma reggel 7kor kelt fel. És most 8 negyed 9kor tettem vissza aludni mert álmos volt:) Miért is kellett volna nekem kihúznom x ideig? Hát ha most álmos, fáradt akkor most teszem le:) Sosem szoktam eddig és eddig kihúzni, mindig akkor alszik amikor látom rajta, hogy elfáradt álmos:)

Talán este van néha úgy ,hogy 6 fele látom hogy fáradt és akkor próbálom kihúzni 7 ig mert akkor fürdetünk de ennyi.

Ők még picik és én úgy gondolom,hogy sokat kell aludniuk. És igénylik is természetesen. Legalábbis a lánykám nagyon jó alvó, kis mormota :)

2015. szept. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eleg egyszeru a valasz. Ha fel 8kor mar ujra lerakom, fel orat alszik es nyugosen kel. Ha 9orat ki tudjuk varni, akkor masfel orat alszik es vidam egesz nap. Hat ennyire egyszeru, hogy miert probalom huzni. A gyerek miatt.
2015. szept. 22. 14:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem a gyerek miatt, hanem MIATTAD, mert TE nem tudsz bánni a nyűgös gyerekeddel. Ennyi.


Nekem is előfordul, hogy hisztisebben ébredt, akkor kivittem sétálni - tök mindegy, hány óra volt -, és ott vagy aludt még egy picit, vagy magához tért, az újdonságok pedig felvidították.


Nem erőszakoskodni kell a gyerekkel, hanem neked megoldani, hogy jókedvűvé tedd.

2015. szept. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neked volt nyűgös a gyereked? Az mondjuk baj. Nem Anyának való az ilyen... Nem tudja kezelni a gyerekét..minek szül az ilyen :D
2015. szept. 23. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!