Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ha játszóházban voltunk kora...

Ha játszóházban voltunk kora reggel és nem alszik el egész nap, de már csupa véreres a szeme, és nem akarok babakocsival lemenni, akkor simán hagyjam, hogy nem alszik, majd éjszaka? (10 hónapos)

Figyelt kérdés

babakocsiban tuti elaludna, ha levinném(itthon hiába tenném bele)de NEM akarok lemenni.

egyéb opció?(mellettem nem alszik el, kiságyban nem alszik el, ringatva sem alszik el)


2015. márc. 23. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Akkor igen, szivasd a gyereket, mert neked nincs kedved lemenni. Hagyd csak, hadd szenvedjen. Annál nehezebben alszik majd el este. Jó ez így.
2015. márc. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Szóval: te tudod, hogy a gyereked máshogy nem aludna el most, de nem vagy hajlandó levinni babakocsiban? Inkább ne aludjon a gyerek (aki hulla fáradt), mert neked az kényelmesebb, ha otthon maradsz? Ne a te kényelmes legyen az első, vidd le, hadd aludjon!
2015. márc. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem a "kényelmemről" van szó én is hulla vagyok, leszívta egész nap az erőm, öregedtem vagy 10 évet, nincs erőm haptákba vágni mgam, öltözködni, fésülködni, babát öltöztetni pattogni össze vissza, hogy félholtan rójjam a kilómétereket a semmibe.
2015. márc. 23. 18:05
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
17:39-kor már én sem tenném le délutáni alvásra, tehát én sem vinném le a helyedben. Én ilyenkor azt csinálom, hogy korán megfürdetem, akár 17:39-kor, megetetem és leteszem aludni. A 2,5 éves lányunk is képes este 7-től reggelig aludni, ha egy ilyen mozgalmas napon kimarad a délutáni alvás.
2015. márc. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi :)

én is ebben reménykedek, hogy most a sötéség meghozza hatását :)

2015. márc. 23. 18:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudom nem ez volt a kérdés, de szerintem egy 10 hónapost teljesen felesleges játszóházba vinni.

Látod, te is hulla vagy a nap végére és felesleges tortúra a gyereknek, nem ettől lesz szocializált, ha már kisbabaként elcipelitek mindenfelé.

2015. márc. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!