Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Este hánytól alszik pár...

Este hánytól alszik pár hónapos babátok?

Figyelt kérdés
2015. szept. 29. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
9-től kb
2015. szept. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
eleinte kb 20.30-tól fürdettünk és 21.30-tól aludt reggel 6-ig. Aztán áttértünk 20.30-as fürdetésre, akkor 21.00-tól aludt kb. 5.30-ig, aztán most 20.00-a a fürdetés most 20.30-tól alszik 7.00-ig. Régen hasfájós volt, azért aludt rosszabbul éjjel. most 14 hós
2015. szept. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 hós fiam 8-kor már nyűgös,de ilyenkor van,hogy még a 2 éves nővérét fürdetem, de fél (nagyon max háromnegyed) 9-kor már húzza a lóbőrt,van,hogy előbb is.
2015. szept. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most lesz 3 hónapos. Fél 7 körül fürdik, utána evés, cicin alszik el, 7-kor már teszem is a kiságyba, és meg se nyikkan reggel 6-ig. Néha előfordul, hogy lefekvés után valamivel felriad, ilyenkor általában az a gond, hogy kakilnia kell, ezt elintézi, peluscsere, megint egy kis cici, és tehetem is vissza, legrosszabb esetben is 8-kor alszik.
2015. szept. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Általában 11 előtt evett utoljára, és aztán aludt reggelig (6 körül ébresztett)
2015. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 honaposom van 11 korul alszik el, hajnal 5 kor kel, majd utana 8 kor , altalaban meg ezutan is visszaalszunk 10- ig.
2015. szept. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3 hónaposak a lányaim es fel8-kor fürdőink, 8-kor eszünk es 9-fel 10-kor alszanak el es reggel fel 8-ig alszanak :) vagyis csak az egyik alussza at teljesen, a masik 1x felkel hajnali 4-5korul mert kiesik a cumi neki :)
2015. okt. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

8-tól, mert én így tartom helyesnek, más meg máshogyan:


A pici babának 15-18 óra az alvásigény egy nap, ami ugye attól is függ, hogy mennyit alszik nap közben, egyénileg is változhatnak az igények. A rendszeresség és a délutáni alvás viszont fontos, utóbbi az idegrendszeri érés és a napi nyüzsi kipihenése miatt. előbbi pedig pszichés stabilitást ad a babának és persze nektek is:) Én konkrét meghatározásról még nem hallottam, hogy ekkor és ekkor kell aludnia egy X hónapos/éves babának, viszont tény, hogy korábbi fekvéssel pihentetőbb az esti alvás. De persze megintcsak ismétlem, például attól is függ, hogy milyen napja volt, ha mondjuk elvoltatok egyet túrázni, sétálni a friss levegőre, az jobban kiszívja a baba energiáját is, nem kell ahhoz szaladgálnia sem.

Én ezek alapján mérlegelnék, és ne feledd, hogy nem az a mérvadó, hogy mások hogyan csinálják, hanem hogy Te, mint a gyerek édesanyja ismered a legjobban a saját gyerekedet, így valószinüleg Te tudod legjobban felmérni, milyen igényei vannak.

2015. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!