Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig, kb. hánytól...

Mennyi ideig, kb. hánytól hány hónapos korig használtátok babátoknál a midi (4-9 kg) pelenkát?

Figyelt kérdés
Most nagyon jó áron tudnék beszerezni, de nem tudom, mennyit merjek felhalmozni belőle. A babám most 7 hetes, 4500 g.
2013. jan. 21. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
talàn 2 v 3 honapig, nem emléxem pontosan, de azért szerintem attol is fugg,h tàpos,v anyatejes a babàd. (a tàpos babàk kicsit pufibbak) :)
2013. jan. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Anyatejes, és pár napja már ezt a méretet használjuk, mert a combja elég husis, és a 3-6 kg-os méret már kényelmetlen volt neki. Úgy 3 hónapra elegendő pelusra gondoltam, akkor lesz kb. 5 hónapos. Gondolom, nem lesz rá kicsi. Vagy ne vegyek annyit? Első babám, ezért vagyok olyan tanácstalan.
2013. jan. 21. 10:51
 3/14 anonim ***** válasza:
Kb. 4 hónapos koráig. Annál tovább biztos nem:D És még meg is maradt egy fél zacskóval. SZóval szerintem max. egy havi adagot halmozz fel.
2013. jan. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor mégsem veszek belőle nagyobb mennyiséget, mert nem szeretném, ha sok megmaradna. Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. jan. 21. 11:02
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez a baba alkatától is függ,a kisfiam 7 hónapos,és még rá tudom adni 4-9 kg pelust.Nem szorítja,vágja a gumi.(8,5kg.)
2013. jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
bocsi most láttam,hogy írtad,hogy husis a combja. :)
2013. jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi kb. 2 hónapos korában (akkor volt 5100g)kezdtük ezt használni a lányomnál, most 4 hónapos és még bőven jó neki. Most mondjuk lassult a növekedés (ami tök normális dolog, most 6400g - már duplázta a születési súlyát), szerintem ez a méretű pelus még legalább 1 hónapig jó lesz, de lehet, hogy tovább is. Mindenesetre mi anno nagyon jó áron bevásároltunk, még 1 hónapot kitart a készlet kb. Ja és neki is vannak szép nagy hurkák a combocskáin.
2013. jan. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
kisfiam 7 hónapos, husis combjai vannak és még mindig ezt a pelust használjuk.
2013. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Na akkor aranyközéputat választok, veszek 2 hónapra elegendő mennyiséget, aztán majd meglátjuk. Még egyszer köszönöm a válaszokat! Szép napot kívánok mindenkinek! :)
2013. jan. 21. 12:06
 10/14 anonim ***** válasza:
Én fiamnak nem husis a combja és viszonylag hosszú vékony (17 hónapos 10 kiló 85 cm) és még mindig a 3-ast hordjuk!!! Tudom, hihetetlen de így van...én is már megbántam mikor úgy 2 hónapja volt egy nagyon akciós pelus és már csak a 3 as méretből volt és nem mertem venni csak 1 zacsit. Holott simán vehettem volna akár 3-4et is belőle...
2013. jan. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!