Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Úgy veszem észre hogy a...

Úgy veszem észre hogy a kisfiam nem tud rendesen, hosszan aludni séta alatt akkor mit csináljak? Nem kéne kivárni amig kevesebb lesz az alvásigénye és akkor vinni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 6. 14:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor altasd otthon és sétáljatok amíg fent van. Az én fiam csak egész pici korában aludt jókat a babakocsiban, de utána csak az ágyában aludt. Mondjuk én ennek örültem, nekem is sokkal jobb volt, mint órákat cirkálni, hogy aludjon.
2015. okt. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
naja, persze, én is úgy gondolom, csak még nagyon kevés időt van ébren. és mire összeszedném és elindulnánk már indulhatnánk is haza enni:)
2015. okt. 6. 14:17
 3/16 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Akkor menjetek el mondjuk délelőtt kicsit sétálni, alszik, amennyit tud, ha közeledik az evésidő hazajöttök. Gondolom ha ennyit alszik még nagyon pici lehet, majd beáll ez, ha idősebb lesz.
2015. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3 hónapos és eddig nagyon keveseket aludt nappal, most állt be végre. Szóval nem szivesen zavarom meg egyik alvását sem.
2015. okt. 6. 14:24
 5/16 A kérdező kommentje:
Ja, azthiszem félreértettem. Igen, azt fogom megpróbálni majd hogy ha van még kis idő evésig akkor elviszem ébredés után. Csak ez újabban igen kevés idő.
2015. okt. 6. 14:26
 6/16 anonim ***** válasza:
3 hónapos? Mennyit alszik és mikor? Mert először azt írtad, hogy nagyon keveset van ébren. Levegőre menni kell, illetve ekkora babát azért már kell, hogy ingerek is érjék, szóval valamikor azért be kell iktatni egy sétát.
2015. okt. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Igen, az utóbbi időben nagyon keveset van ébren (vagy csak ahhoz képest ami eddig volt?:) )

hát kb 1 órákat etetések után, aztán alszik.

eddig a 12es evés után vittem is sétálni, de most vettem észre hogy itthon rendesen alszik több órát is akár, mig a séta közben csak félórát vagy 1-et maximum...

2015. okt. 6. 14:40
 8/16 A kérdező kommentje:
ideális az volna ha valamelyik alvása után el tudnám vinni. de mire felkel már jön az etetés mindjárt
2015. okt. 6. 14:43
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát az tényleg elég rövid idő. Én valószínűleg elvinném sétálni délelőtt rögtön amikor felkel, sétálnánk amíg alszik vagy amíg bírja a sétát aztán hazajönnénk.
2015. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
És etetés után rögtön alszik is? Az én fiam például felkelt, evett, utána fent volt kb. 1,5 órát és letettem aludni. Aludt kb. 1,5-2 órát és kezdtük újra.
2015. okt. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!