Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik elkezdik a testépitést...

Akik elkezdik a testépitést mint pl én és rendesen is akarnak kajálni azok nem esznek kenyeret, kiflit? és ha az illető még iskolás az hogy oldja meg ha kb csak kenyeret, vagy kiflit visz, mert ugye iskolába nem oylan jo vinni rizst meg csirkecombot

Figyelt kérdés
2015. máj. 31. 08:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Én nyugodt szívvel bevittem annó a gimibe, volt olyan is, hogy óra alatt pittyegett a telefon, hogy kajálni kéne és még volt 30-35 perc az órából, én nem zavartattam magam, benyomtam úgy is :D

Most egyetemen azért sokkal könnyebb, márcsak olyan szempontból is, hogy nem járok be semmilyen órára sem :D

2015. máj. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

simán lehet vinni dobozba rizst meg húst (bár inkább a mellet ajánlom, egyszerűbb is enni, mint a combot és kevésbé zsíros)

nálunk anno többen is csinálták (én akkor még nem) és nem volt belőle semmi gond.

2015. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Értem ?:D HÁT Nálunk kb ugymenne hogy hülyevagy ? mithozol enni stb :D de akkor jolgondoltam hoyg nemkellene enni semmiylen pék árut ?
2015. máj. 31. 09:34
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is dobozban viszem a kaját, mondjuk nálunk már hozzászoktak. Sőt egyre többen hoznak már rendes kaját magukkal.

Amikor 1-1.5 éve elkezdtem vinni a csirke rizs zöldséget akkor is csak egyetlen ember szólta meg a többi csak csórni akart belőle. Annak az egynek is annyit mondtam csak, hogy "nem mintha kérdeztelek volna"

2015. máj. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
lehet vinni teljes kiőrlésű kenyeret, ami közé beteszed a szelet csirkét, csak a tk kenyér sokkal drágább mint a rizs. amúgy meg sz*rd már le a többiek véleményét, főleg olyan témában amihez nem értenek
2015. máj. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet enni nyugodtan kiflit, meg kenyeret, csak időnként.

Szóval ne az legyen az alapja az étrendnek.

Szerintem ha suliba jársz és egy étkezést szendviccsel oldasz meg (nyilván nem parizeresre gondoltam), abból nem lesz semmi bajod, ha a többi 4-5 étkezés rendben van.

Én is anno azt csináltam, hogy vittem a szendvicset "tízórainak", meg dobozban az ebédet, szerencsére csak 2 étkezés esett suliidőbe.

2015. máj. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%

Tömegnövelés alatt mindegy mivel viszel be ch-t.


Jó, persze, egészségügyi vonzata lenne. A kenyér az szar, a rizs is az de legalább gluténmentes. Mondjuk olyan mennyiségben, 4-5g /ttkg ch mennyiségben már a rizs is kifejezetten rossz, tehát..


Én mondjuk a testépítők helyében hanyagolnám a búzát és a rozst, a rizzsel tényleg jobban járnak.


De mint írták, ha akarsz akkor csirkét és rizst is vihetnél a sulidba. Miért ne? Mondjuk az baromság, hogy óra alatt elkezd valaki ebédelni, testépítéshez, tömegeléskor sem kell egész nap enni, bár persze könnyebb hízni gyakori étkezéssel, állandó inzulincsúcs mellett de ahhoz be lehet kapni egy szőlőcukrot is, aztán az étkezést valami szünetre időzíteni.. de majdnemhogy tök mindegy, igazából senkinek nem kellene mások étkezésével foglalkoznia tehát --> ott és azt eszel amit akarsz, az iskolának sem arról kellene szólnia, hogy mit lehet enned vagy mikor, halál mindegy :D

2015. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne ehetne kenyeret valaki?

Ez hülyeség:D

Az is szénhidrát csak gyorsan felszívódó és cukor alapú. Aki nehezen hízik (pl én) volt hogy 6 órára 8 szendvicset vittem be még se zsírosodtam és kajáltam itthon is mellette bőven.

Nem a legjobb, de szerintem jobb mintha semmit nem eszel.

2015. máj. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A rizs is cukorrá lebomló keményítő.


Csak a glutén és más növényi védekező anyagok miatt jobb a fehér rizs mint mondjuk a hexaploid genetikai állományú búza, vagy a szintén alfa gliadint tartalmazó rozs. De ez a testépítők előtt sem ismeretlen téma, főleg külföldön nem, de itthon is sokan tájékozottak, attól még hogy valakinek a sportja mondjuk X ahol hízni, fejlődni kell, még tovább láthat ennél a táplálkozásban. És ez sok testépítő becsületére válik szerintem.

2015. máj. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszönöma válaszokat,segitettetek :)
2015. máj. 31. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!