Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Milyen lesz a "különalvás" a...

Milyen lesz a "különalvás" a gyereknek?

Figyelt kérdés
Igazából nem is különalvás mert ugyanúgy egy szobában lesz velünk csak új ágyat kap,amit már nem szeretnék a mi ágyunkhoz tolni.2 éves a kisfiam,nem alszik el egyedül ami nem baj,de szeretném ha megtanulná fokozatosan hogy neki is van egy kis kuckója.Mellettem lesz csak 1 méter fog elválasztani csak attól tartok hogy ki fog jönni az ágyából folyton.A rácsosból nem tudott.Olyan anyukák válaszát várom akik hasonló helyzetben voltak,vannak.

2015. okt. 15. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen gyerek, egy szobában aludtam a szüleimmel. Anyukám fogta a kezem mert közel volt a két ágy egymáshoz de nekem így sem volt jó. Végül az vált be hogy elalvásig mellém bújt. De nagyon nem jó ha egy szobában van veletek. Olyan dolgokat láthat amit nem kellene. Nincs más lehetőségetek?
2015. okt. 16. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De igen,lenne mas lehetoseg is,van egy szoba ami kesobb az ove lesz de egyenlore nem akarom kulon rakni,nagyon ragaszkodik hozzank.Szep fokozatosan szeretnem hogy neki is jo legyen.A haloban nalunk nem igen tortenik semmi az alvason kivul miota gyerek van,az ilyesmit mashol is meg lehet oldani a hazban.
2015. okt. 16. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!