Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy sikerult a kisagybol az...

Hogy sikerult a kisagybol az ifjusagi agyba valo szoktatas?

Figyelt kérdés

21 honapos a lanyom es azonnal at kellett alakitanunk a kisagyat ifjusagi agya.

Bolcsibe jar szeptember ota. Ott nem fogadta jol a normal agyat, igy javasoltam a kisagy hasznalatat. Ott szepen is alszik delutan, kb.1-2 orat.

Viszont, holnaptol jon egy 8 honapos gyerkoc a masik 13 honapos melle, igy kirakjak a lanyom a kisagybol.

Ezt igy kozoltek velunk pentek dellutan.

Tegnap delelott mar at is alakitottuk az agyat.

Delutan es este minden siras nelkul elaludt.

Viszont, ma delutan es most este is sir(t).


Mindent ugyan ugy raktunk, mintha meg fent lennenek a racsok.


Ha eltarteg hetig ez a siras, akkor ti a helyemben vissza raknatok/epitenetek a kisagyat?

Vagy majd egyszer megszokja es egy-masfel ora simogata utan jojjek ki es hagyjam ra?


2015. nov. 8. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi 19 hónaposan vettünk neki rendes felnőtt méretű ágyat, mert már kimászott a kiságyból. Nem volt gond, gond nélkül ott aludt.

Nem raknám már vissza helyetekben a kiságyba, inkább mondogasd neki sokszor hogy milyen nagylány már hogy ilyen szép nagyoknak való ágyban alszik, ilyesmiket.

2015. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem 21 hónaposan még alhatna a rácsos ágyban otthon, a bölcsiben meg a nagy ágyban.

Már megérti, ha elmondod neki, hogy a bölcsiben nem alhat rácsos ágyban, mert az a tőle kisebb babáknak kell.

1-1,5 óra simogatás nagyon sok ám. Nem alszik el hamarabb? És ha még hagynád, hogy ébren legyen, és valami nyugis dolgot csinálnátok lefekvés előtt. Meseolvasás, könyvnézegetés, állatkáit pakolja be a kiságyba - nem tudom, miket szoktatok csinálni ilyenkor...

2015. nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!