Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akik első perctől a Baba...

Akik első perctől a Baba ágyba alttatátok a piciteket. Hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
Ugy értem hogy mikor haza vittétek a kórházból hogy altattàtok???? Beleraktátok a babaágyba???

2014. ápr. 7. 01:48
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Elringattam és leraktam aludni, vagy egyszerűen beraktam, mellé ültem, simogattam, énekeltem neki. Soha nem volt gondunk vele.
2014. ápr. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi mindjárt babaágyba tettük. Első pár éjjel férjem vele aludt a szobájában egy berakott ideiglenes ágyon, de ő nem ringatta csak letette. Utána mi szomszéd szobába voltunk és babatelefon mellette. Ezt kb. 1-2 hónapig használtuk. Azóta egyedül alszik, most már 2,5 éves és inkább most igényli, hogy picit ott maradjunk mellette, amíg kezd teljes bealudni.
2014. ápr. 7. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hazahoztuk és a kiságyába tettük le aludni. Ő igazából soha nem igényelte a ringatást, az első pár hétben mi is ringattuk (azt hallja az ember, hogy kell), de aztán gyorsan kiderült, hogy nincs igénye rá. Most 22 hónapos, mindig a kiságyában aludt és szinte az elejétől úgy, hogy berakjuk és alszik. Nappal 3,5 órát alszik, éjjel 12 órát.
2014. ápr. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hazahoztuk a kórházból és beraktuk a kiságyba.nem ringattuk,magától aludt.azt sem hagytam soha hogy cicin aludjon el
2014. ápr. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
persze-hiszen ott a helye.betettük,egy hónapig "kinlódtunk"-ill nem pontos a megfogalmazás,csak nem tudtuk még,hogyan csináljuk.simogattuk,csititgattuk-azóta magától alszik el(suttogó módszerrel)
2014. ápr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Evés után beraktam az ágyába minden ringatás és simogatás nélkül.14 hónapos és magától alszik el.csak a saját ágyában tud aludni.így a legjobb neki hogy nem kínlódunk az altatással.
2014. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És mit csinàltatok ha sirt mert igényelte hogy dajkáljátok???
2014. ápr. 8. 03:01
 8/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Én kivettem és kicsit ringattam, aztán visszatettem, de hangsúlyozom, nálunk ez talán ha 2-3 esetben fordult elő. Az, hogy a saját szobájában, a saját ágyában alszik egy gyerek nem azt jelenti, hogy berakjuk, rácsukjuk az ajtót, aztán bőgjön ha akar kifulladásig (bár sok szemellenzős hölgy itt ezt szeretné elhitetni). Mi ugyanúgy foglalkozunk a gyerekünkkel, szeretgetjük, ringatjuk, ha kell, annyi csak, hogy nem alszik velünk. Ehhez kell a szülő, de kell hozzá a gyerek is. Ha a fiam nem tudott volna a saját ágyában aludni, akkor kerestünk volna mást megoldást, de csak azért, mert most ez a divat, én nem szoktattam hozzá a fiamat, hogy csak a szülői ágyban és csak 1,5 óra ringatás után lehet aludni.
2014. ápr. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hazamentünk, megetettük, tisztába tettük, büfizettünk, és aludt az ágyában. Ennyi volt. Soha nem sírt emiatt. 2 hetesen már átaludta az éjjeleket, addig ha éjszaka ébredt (egyszer ébredt éjjel, egy körül, akkor megetettem, büfi, puszi, és aludt). Mikor ébren volt, pici korában szinte mindig kézben volt, 2 hónapos korától meg a szőnyegen-játszószőnyegen, én meg szórakoztattam, de már 3 hónaposan is szuperül elvolt egyedül is hosszú perceket. A mai napig nagyo
2014. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Amikor hazavittem a kisbabámat és beleraktam a kiságyába, állandóan sírt. Mindig sírt, ha nem mellettem, vagy a kezemben volt.. Úgyhogy az első két hétben nem aludt a kiságyban, csak velem. A harmadik héten, amikor jól bealudt, beraktam a kiságyba és lefényképeztem, akkora élmény volt :). El is küldtem apának, hogy milyen ügyesek vagyunk...

Aztán egyre többet sikerült berakni, már nem csak napközben, hanem este is. Ennek ellenére előfordul, hogy az éjszakai szoptatásnál mindketten bealszunk és ott marad mellettünk. Én azt is imádom, amikor ott szuszog mellettünk és látom az arcán a nyugalmat, elégedettségét, hogy ott lehet. Aztán. Következő a hajnali szoptatás után visszatértem...

Nem egyformák a babák, nekünk most igy alakult...a lényeg, hogy mindenki találja meg a nyugalmát.

2014. ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!