Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A kisbabámat eddig letettem a...

A kisbabámat eddig letettem a kiságyba és aludt is. Ám az utóbbi időben nagyon nem akar elaludni. Miért?

Figyelt kérdés

A nappali alvásáról van szó. Elkezd kint nyűglődni, úgyhogy beteszem és elkezd sírni meg négykézlábazni meg ilyenek... egy idő után persze arra gondolok hogy nem is volt álmos, szóval kiveszem (de vagy akkor már mindegy mert behergelődött és sír tovább, vagy igenis tök álmos és sír..).Majd vissza. És ezt játszuk ami gondolom szintén nem túl jó...

Arra gondoltam hogy mondják hogy altatási nehézségek vannak amikor hirtelen kevesebb lesz a baba alvásigénye. De akkor miért nyűglődik, fáradtkodik? Másnál hogy volt az átállás?


2015. nov. 11. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyi idős babáról van szó?
2015. nov. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ja igen, épp jöttem vissza hogy hozzátegyem: 4 hónapos.
2015. nov. 11. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!