Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Valaki segitsen! Lányom 10...

Edisszimo kérdése:

Valaki segitsen! Lányom 10 hetes. Mióta hazajöttünk állandó problémák vannak azzal, hogy nem alszik. Volt már valakinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés
2 hétig éjszakánként normalizálódtak a dolgok,és csak 3-szor kellett kelnem hozzá.Az utóbbi 3 napban nappal max. 1-1,5 órát alszik,éjszaka viszont 30-40 percet éa sirva ébred,nyűglődik.Ráadásul se kézben,se a kiságyban de még köztünk se akar maradni...... kezdek megőrülni.....
2015. dec. 9. 00:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a hasa fáj? Lehet erre cseppet kapni a gyógyszertárban. Mindenképpen kérdezd meg a védőnőt vagy a gyermekorvost már holnap, hogy mit ajánl! (ugy tudom olyan is van, aminek nyugtató hatása is van.) Ne húzd az időt vele, a kislánynak sem jó ez!
2015. dec. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szoptatod? Ez esetben figyelj az étrendedre, mert nekünk amikor sírt nagyon, kiderült, hogy én voltam a hibás.... pl. amikor megittam egy pohár kólát, vagy megettem egy csomo hagymát.. Neten nézz utána, hogy szoptatáskor miket nem javasolt enni...
2015. dec. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tápszeresek vagyunk már a kezdetektől,és nem hasfájás,bár espumisan cseppet használunk,de semmi hasfájásra utaló jelet nem vettem észre az utóbbi időben.
2015. dec. 9. 00:37
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a hason alvás jött be. Ha a tiéd nem úgy alszik, akkor ne ijedj meg, ,ha először kepeszteni fog. Evés után, ha álmos, hasra tedd le aludni és ne a közeledbe, hanem a kiságyába.

Ha már ezt is próbáltad, akkor nekem más tuti tippem nincs sajnos.

2015. dec. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát, igen. Vannak ilyen csecsemők. Az enyém most lesz másfél éves, de még mindig ilyen. Fogadd el és éld túl.

Volt egy időszak, mikor nyugodtabban aludt másik szobában...Próbáld meg, hátha...

2015. dec. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sétáljatok sokat levegőn! Nappal egyben alszik 1.5 órát?

Esetleg kevés a tápszer...

Melege van vagy fázik...

2015. dec. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk reflux állt a háttérben.

Evés után megnyugszik? Ha nem, esetleg ez lehet (akár látható bukás nélkül is).

2015. dec. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld ki a hordozókendőt, csodákra képes az ilyen nyugtalan babáknál. Nekem egy megváltás volt.
2015. dec. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nincs melege és nem is fázik.Ma voltam a védőnőnél szerinte mikor a hasfájós időszakunk volt a sok kézben levés miatt felszokott.Azt mondta tegyem 7 körülre a fürdetést,etessem majd tegyem le a kiságyba.Ha sir vegyem fel nyugtassam meg és tegyem vissza,ezt csináljam mindaddig mig el nem alszik.A hasa nem hinném hogy fáj mert amint felveszem egyből nincs semmi baja.Köszönöm mindenkinek,aki hozzászólt és megpróbált segiteni.
2015. dec. 9. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!