25 hetes terhes vagyok. Kisebb mennyiségű, de állandó folyásom van-fehéres, enyhén sárgás. Használtam Canesten kombit. Nektek volt hasonló panasz?

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!én is pont 25 hetes vagyok,egész terhesség óta ilyen folyásom van,és nincs semmi gond,nem használtam rá semmit,max. többet váltok egy nap alsóneműt.
2015. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eléggé félek,h9gy valami felszálló fertőzést okoz.A doki mondta a canesten kombit,egy kúra megvolt,azóta enyhén visszajött a sárgás folyás.
2015. júl. 20. 12:59
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Minek használtál Canestent.

Vizsgáltasd meg a dokival, hogy van e valami gond, ha nincs nem kell rá semmi, majd a szülés után elmúlik. Addig használj tisztasági betétet vagy cserélj gyakran bugyit.

2015. júl. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A sárgásabb folyás inkább baktériumra utal, a Canesten meg csak gombára hat és arra sem mindegyikre.

Illetve ha alapból van egy minimális fehér folyásod, ami kicsit megszáradva a fehérneműn sárgás, az teljesen normális, nem utal semmilyen fertőzésre.

Viszont ha ok nélkül kezelgeted magad, akkor felborulhat a hüvelyflórád egyensúlya és az viszont tényleg okozhat fertőzést! A saját szervezet fogja generálni.

Ha biztosra akarsz menni, akkor menj el az orvoshoz, vegyenek kenetet, csináljanak egy tenyésztést és mindjárt kiderül, hogy van-e fertőzésed és ha igen, akkor az milyen és kapsz rendes, célzott kezelést.

2015. júl. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egész terhességem alatt folyásom volt, rengeteg tisztasági betét elment. Egyszer voltam felfázva amivel orvoshoz mentem, amugy semmi baj nem volt, ez nálam a terheséggel jött. 40+3 hkm.
2015. júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyen folyás miatt vizsgált meg a dokim de azt mondta teljesen rendben van, ha zavaró akkor lactofeelt ajánlott de sokat nem ért az sem amúgy.

Azért ha mész legközelebb szólj a dokidnak, max azt mondja neked is, amit nekem. :)

2015. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!