Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van olyan anyuka, akinek...

Van olyan anyuka, akinek ölben hajlandó elaludni a babája?

Figyelt kérdés
Csak ölben hajlandó elaludni nappal és éjszaka is 9 hós lányom. Éjszaka többször megébred,cicin alszik vissza. Erről próbálom most leszoktatni. Vízzel. Ma hagytam sírni az ágyában,több anyuka tanácsára,/védőnő is javasolta/. Három napig lesz rossz,majd meglátod- mondták. No,én soha többé nem hagyom sírni: kimeredt, öklendezni kezdett, fél óráig még hikegett miután kivettem. Haso ló cipőben járó anyukák tapasztalatát várom. Előre is köszönöm!
2015. dec. 14. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én lányom is ölbe baba! Ugyan nem cicizik már,de csak ringatva tud elaludni,utána még csak az ágyába sem tudom berakni mert rögtön megébred. Magamra teszem és lefekszek vele a mi ágyunkba. Érdekes de este ezzel nincs gond,simán berakjuk az ágyába.


Én is hagytam sírni egyszer, de annyira belelovalja magát,h ha kiveszem még vagy 10-15 percig üvölt hüppög!

Nálunk ez a hagyjuk sírni duma nem jött be se nálam se nála.

De nem volt mindig így.


Mi a kérdésed?

2015. dec. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet, ölben aludt, de ha betettem a kiságyba, akkor úgy behergelte magát, hogy öklendezett. Én úgy szoktattam le az ölben alvásról, hogy ringattam, majd magam mellé fektettem. Most úgy alszunk el, hogy ott fekszik mellettem. Csak én azt a hibát lekövettem, hogy nem tettem át a kiságyába. Így megszokta, hogy ott alszik. Azt hiszem úgy kellett volna, hogy amikor pár nap után megszokta, hogy mellette fekve altatom, akkor utána félálomban áttenni, és szokja meg úgy az ott alvást. De legalább már nem kell ölben altatni. :)
2015. dec. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, igen, a lányom is ilyen volt. Ülve-ölbe altattam el, enyhén ringatva. Sokan korholtak érte, de nem érdekelt, én sem tudtam sírni hagyni. 1,5 éves korában önként mondott le erről a szokásáról, azóta csak melléfekszem és szépen nyugodtan elalszik.
2015. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,remélem ő is lemond majd erről.
2015. dec. 15. 16:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam másfél éves, a déli és esti alvásánál is ölben issza meg a tejitalát, és félálomban beteszem a kiságyába, ott alszik el. Ha nem akar, kiveszem, még kicsit az ölembe fektetem, és utána beteszem újra. Szépen megszokta ezt a rendszert, most azon vagyok épp, hogy a kiságyáról leszereljük az oldalsó rácsot, és csak leesésgátlót teszünk fel, hogy ott igya meg a tejitalt, és ne kelljen a 13 kilóját utána még emelgetnem :)) nagyon nehéz :)
2015. dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!