Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nagyon nehezen alszik el 5...

Nagyon nehezen alszik el 5 hónapos kislányom, csak cicin hajlandó elaludni és utána ölben alszik tovább. Így is sokat felsír, nagynehezen megvígasztalom és alszik tovább, de ha leteszem azonnal felébred. Mi lehet a baj? Hogyan tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 26. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Igazi ANYUKA vagy. Nem magadon akarsz segíteni elsősorban, hanem a kislányodnak. Minden tiszteletem a tiéd!

Szerintem cicin altatni a babát nem bűn, sőt a természet adta tökéletes eszköz. De az, hogy utána csak ölben alszik, ez már nem kimondottan kényelmes egy anyának.

Nem próbáltad még fekve szoptatni? Ha úgy aludna el, akkor nem kéne helyet változtatnia, ami megzavarná az álmát.

2013. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fekve szoptatom, de ha kiveszem a cicit a szájából felébred és csak ölben rungatásra azonnal vissza alszik. Egyébként is muszály vagyok evés után felvenni, mert hason kell aludnia, nagyon mohon eszik és álmában szokott bukni, orvos mondta hason aludjon, nehogy megfulladjon.Éjjszaka nagyon jól működik, eszik, felveszem, megfordítom leteszem és alszik is tovább.
2013. szept. 27. 12:34
 3/3 anonim válasza:
54%
ha tényleg álmos és aludnia kell, tedd a kiságyába. Lehet, hogy először 3/4 órát sír, de egyre kevesebbet fog. Nem jó, ha megszokja, hogy csak ölben tudjon elaludni
2013. szept. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!