Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kiságy? Problémám van a...

Kiságy? Problémám van a 2hónapos fiammal.

Figyelt kérdés

A fiam kis súllyal született eddig velem aludt. A vedono mondta hogy szoktassam a kisagyba.ordit ha beteszem

a hátát simizve ugyan elalszik de annan a fél órában megszakad a szivem,de azt mondta ne vegyem ki.meddig tart míg megszokja?


2015. dec. 18. 19:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Komolyan a védőnőre hallgatsz? miért nem az eszedre, az érzéseidre, a szívedre.

Úgy csináld, ahogy jobb.


Van, amelyik gyerek megszokja, van, amelyik nem.

Nekem két gyerekem van, az egyik nagyon-nagyon bújós, 4,5 éves, és még nem volt olyan éjszaka, hogy ne nálunk ébredt volna fel. Neki nagy az igénye erre.

A nagyobb egy igazi pokróv, ő nem bújós.

2015. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Ne erőltesd. Ráér majd 1/2-1 éves korában is. Semmi baja nem lesz tőle, így meg melletted megnyugszik.
2015. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
cumival se nyugszik meg? egy ilyen kicsi babánál még nem szabad semmilyen olyan ágyba szoktatást alkalmazni ami sírással jár. Nem vagyok együtt alvás párti, de akkor is várnék az átszoktatással 5-6 hónapos koráig. Tovább viszont szintén nem érdemes várni mert akkor meg már nagyon nehéz lesz. Fél éves kor előtt ideális.
2015. dec. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Neked es a gyereknek melyik jobb? Na azt csinald.
2015. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát ez ordítás nélkül már sajnos nem fog menni, de várhatsz még vele nyugodtan. Már úgyis mindegy, szerintem várj még vele pár hónapot, ha ennyire sír, ilyen picit ne bömböltess fél óráig. Majd később.
2015. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 LadyLoss ***** válasza:

Mi 7 hónapos koráig aludtunk együtt. Pontosabban az ágyunkhoz tolt kiságyban aludt a lányom. Azért vittük át a saját szobájába, mert már zavartuk őt, az éjjeli mocorgásunkkal. Simán átszokott a saját szobájába, egy hang nélkül.

Régi időkben nem volt divat, vagy nem is volt lehetőség a külön szobákra, külön ágyakra, több generáció aludt egy szobában, mégis felnőttek, és nem okozott senkinek kárt.

Hallgass a szívedre, ne a védőnőre.

2015. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
a védőnőd egy hülye.
2015. dec. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem értem, mi köze a védőnőnek ahhoz, hogy alszotok. Egyáltalán miért kötöd az orrára? Nekem semmi bajom a védőnőmmel, de ilyeneket nem közlök vele, nem rá tartozik. Rá az tartozik, hogy megfelelően fejlődik-e a baba, normális környezetben van-e. Ennyi és nem több. Az én kislányom mondjuk külön alszik, mert ő is jobban tud aludni a saját szobájában, ahol csönd és nyugi van, eleinte a mi szobánkban is volt kiságy, és ott aludt, de mindig felébredt ránk. De nincs az az isten, hogy ordíttatnám fél órán át, mert ő velem akar aludni, én meg erőltetem a kiságyat. Pláne csak azért, mert a védőnő azt mondta. Semmi köze hozzá, ha nektek jó együtt aludni, ne foglalkozz vele.
2015. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Esetleg ha már elaludt tedd át a kiságyba, de semmiképp ne hagyd sírni,sirva elaludni!
2015. dec. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi köze van a védőnőnek ahhoz, hogy te hogyan gondozod és neveled a gyereked? Na jó, ez bizonyos minimális szintig van hozzá köze, azért védőnő, de ez már messze nem az a kategória. Úgy kell csinálni, ahogy nektek jól esik. Előbb-utóbb úgy is minden gyerek önálló lesz, én legalább is még nem láttam olyan 14 éves kamaszt, aki az anyja mellett tud csak elaludni. :)
2015. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!