Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hány éves koráról alszik...

Hány éves koráról alszik külön a gyereketek? Jobban alszik külön szobában? Akivel egy szobában alszik a gyerek az a lakás mérete miatt van vagy más okból?

Figyelt kérdés
Kocsi korban egyszerűbb külön szobába szokatni? Kinek mi a tapasztalata? Nálatok hogy van? Vélemények, tapasztalatok?
2016. jan. 11. 23:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

mi egybol kulon szobaba tettuk, teljesen jol mukodott, csak aztan 8 honapos koraban elkoltoztunk, pont a szeparacios szorongas idejeben, nem is volt hajlando egyedul aludni.


2 eves koraig aludt velunk egy szobaban de kulon agyban.


Aztan lett sajat szobaja ahol sajat butorai lettek, es kijelentette hogy o innentol kezdve itt alszik, es attol a naptol kezdve ugy is lett.

2016. jan. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
3-4 hónapos korában tettük külön. Szerintem jobb így, nem ébredek én sem minden kis hangra.
2016. jan. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
5 honapos babam velunk egy szobaban,kulon agyban alszik. A lakas merete miatt van igy. Ha megtehetnem,kulon szobaban lenne miota atalussza az ejszakat.
2016. jan. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nálunk kicsit kaotikus volt egy jó darabig. 7 hetesen már a saját szobájában aludt az igaz, de később nagyon rossz alvó lett, így sokszor, ha megébredt éjjel átvittük magunkhoz, mert akkor legalább aludtunk mindannyian. Ennek ugye az lett vége,hogy megszokta. Két éves koráig nem aludt át sok éjszakát. Ráadásul hol nálunk,hol a saját szobájában aludt. Viszont ahogy nőtt, elkezdett nagyon forgolódósan aludni, így horror éjszakáink lettek.

Két éves elmúlt vmennyivel, amikor azt mondtam,hogy na elég. Szépen visszaszoktattam az ágyába. Egy jó félévig úgy altattam el,hogy ott voltam vele,amíg el nem aludt. Ha felébredt éjjel, inkább kibírtam és megvártam mire visszaalszik, nem vittem át, hiába kérte. És így nagy nehezen beállt. Most 4 éves és 3 hónapos a Kicsi. Mostanában csinál ismét olyat,hogy átjön, de általában 4-5 éjszakából egyszer. Mivel gondolom,hogy a Tesóhoz is lehet köze, és nem sűrűn fordul elő, így még hagyom.

2016. jan. 12. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
szuletesetol kulon szobaban alszik. van a szobajaba egy kanape es neha volt hofgy azon aludtunk egyutt.vagy legalabb is probalkoztunk. en eleg rossz alvo vagyok a babak meg olyanok hogy ott erzik jol maguk ahol megszokjak. ha tehat engem kerdzel a legjobb mar szuletesetol kulon agyban altatni mert kesobb mint minden, az egyutt alvasrol valo leszoktatas is nehezebb. legalabb is nekem minden ismerosom aki egyutt alvas parti, 2-3 evesen mar allandoan azzal jott hogy ki van keszulve a helyzettol
2016. jan. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%
Első naptól kezdve a saját szobájában és kiságyában alszik. Így alakítottuk ki, és ezen nem változtatott sem az éjszakai szoptatás vagy éppen fogzástól zűrös időszak sem, szóval nem vettem magunk közé kényelemből és én sem alszom az ő szobájában. Mindenki kiegyensúlyozott és jó alvó.
2016. jan. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk is első naptól külön szobában alszik. 3,5 éves már, ezen soha nem változtattunk (nem is igényelte).
2016. jan. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
3 éves és még velünk alszik:)
2016. jan. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3 hónapos korban tettük külön. Nagyon sűrűn kelt éjszaka és úgy gondoltam megér egy próbát. Azóta kevesebbszer ébred. Azt mondják 6 hónapos korig egyszerűbb mert úgyis azt hiszik ők és anya egy személy és így nem viseli meg mivel azt hiszi ott vagy. Nálunk az első éjszaka volt nehéz, 1-2 óránként kelt de azóta nagyon ritka, amikor reggel 6 előtt felkel valamiért. A nappali alvása pedig egy siralom volt, mikor kinyitottam egy szekrényt rögtön elkezdett mozogni, nem mertem felkapcsolni a villanyt stb.. Szóval sokkal jobb így.
2016. jan. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
7. vagyok. Megkérdezhetném esetleg, hogy mi ért 0%-ot abban, hogy kezdetektől külön alszik a fiam? Bár tudom, itt erre válaszolni már nem divat, csak ész nélkül nyomkodni a piros gombot. Nevetségesek vagytok.
2016. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!