Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altatjátok 15 hónapos...

Hogyan altatjátok 15 hónapos gyereketeket?

Figyelt kérdés
Nekem egy szenvedés elaltatni és annyi mindent próbáltam már. 10 körül alszik el este csak, hiába próbálom hamarabb, akkor is szenvedünk.

2016. jan. 12. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

beteszem az ágyba. puszi-puszi. ajto becsuk. ennyi.

te hogyan altatod?

2016. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
Szintén úgy !
2016. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem 13 hónapos. Először félhomályt csinálok, hogy lelassuljon picit, aztán beteszem az ágyba. Leülök az ágy mellé a földre, nem mondok semmit, nem mozdulok, csak nézek magam elé,bármit is csinál. Most ez úgy tűnik beválik. Nálunk is katasztrófa volt. Nem lehet, hogy sokat alszik napközbe?
2016. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
n
2016. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Reggel 8-9 között kel, délun 1-kor alszik el és fél 3, max 3- ig alszik. 8kor fürdetés és utána pr"bálnám altatni, de sír, pörögne még. Sokat játszunk napközben, ami lefáraszthatná. Sajnos még nem jár önállóan. Kézben ringatva alszik el, de előtte próbálom, h beteszem az ágyba, mellette vagyok, semmi nem jó. A ringatás meg elég fárasztó, mert már nehéz és sokáig kell tartani.
2016. jan. 12. 22:37
 6/12 anonim ***** válasza:
Én napközben csak egy órát hagyom aludni. Amúgy nem lehet fogacska?
2016. jan. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe, esetleg pont lefekvés előtt vacsizik?
2016. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

az én fiam is egytol alszik 3 ig. majd este 8 tol- reggel 9ig. szerintem a napkozbeni egy ora alváskevés még egy 15 honaposnak.


lehet durva lesz a kérdés, de ha a "ceremonia" tán csak simán kimész a szobábol, akkor meddig sir?

2016. jan. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Most 1,5 éves, de kb. 3-4 hónapos korától kezdve (persze akkor még sokszor bealudt cicin) leteszem a kiságyába, puszi, simi, aztán jövök ki a szobájából. Fürdés után nincs már játék vagy pörgés, hanem viszem aludni. Most fogzik, ilyenkor előfordulnak zűrösebb elalvások vagy éjszakák, de egyébként nincs gond.
2016. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mi annak idejen kaotijus alvasi szokasok miatt raszoktattuk a cumira es az egyedul elalvasra 6 honaposan. ugyhogy azota nem kell altatni, csak cumi a szajba simi simi es elalszik. neha felebred ejjel ha pl fogzik, akkor bemegyek, fogom a kezèt behajolva az agyba (nem veszem ki) es visszaalszik 3-5 perc alatt, aztan kisunnyogok. nagyon ritkan igenyelte csak a ringatast.
2016. jan. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!