Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 15 hetes babám eddig éjszaka...

15 hetes babám eddig éjszaka kétszer kelt enni, de pár napja 1,5-2 óránként kel? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete kezdődött, először a két éjszakai evésből három lett, pár napja pedig 1,5-2 óránként kelünk.3 órától 5-6ig fent van, beszélget, nevet, bohóckodik, de nem hajlandó aludni.

Próbáltam cumit adni, nem kell neki. Elringatni se tudom, magam mellé vettem, de az sem vált be.

Csak szopizik, tejcsi elég neki.

Mitől lehet ez a nagy változás?


2016. jan. 18. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Növekedési ugrás, most több anyatejre van szüksége. Szoptasd továbbra is igénye szerint!
2016. jan. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És meddig tart a növekedési ugrás? Mert én is arra gondoltam először, de mivel már 2 hete kezdődött, így azt hittem valami más lesz a probléma.
2016. jan. 18. 10:47
 3/5 anonim válasza:
Szerintem is a novekedesi ugras miatt lehet. Nekem is pont ugyanennyi idos a babam. Neki hamarabb kezdodott ez az idoszak, de eltartott osszesen 3 hetig. A vegefele mar nem evett tobbszor, de nyugosebb volt es ejjel fel-felebredt, amit amugy nem szokott. Nekunk a vedono azt mondta hogy normalis ez, es hogy ez a 3 honapos kor koruli ugras a leghosszabb es a legnyugosebb idoszak. Kitartas, mindjart vege :)
2016. jan. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A növekedés ugráskor nappal is többet kellene ennie a babának? Mert nálunk a nappal továbbra is 3 óránként eszik ( +/- fél óra).
2016. jan. 18. 12:53
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nem torvenyszeru.
2016. jan. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!