Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nektek a babátok mikortól...

Nektek a babátok mikortól aludta át az éjszakát?

Figyelt kérdés

Az én babám általában magától kel. Olyan 3-4 óránként. Nem keltettem csak a kórházban, meg utána még pár napig, mert besárgult és aluszékonyabb volt.

Este lefektetem olyan 9-10 körül. Kel 1-2 között, meg 4-5 között. A kérdésaz lenne, hogy akinek a babája szintén magától kelt, ő magától aludta végig, vagy valahogy segítettetek neki?

Mert az 1-2 óra körüli kelését lassan kihagyhatná. Van, hogy felébred, és nem is eszik.



2016. márc. 25. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3-4,5 hónapos kora között átaludta az éjszakát, magától. Bár azóta se eszik éjszaka, csak éppen felkel minden másért.
2016. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy éves koráig kelt így, ahogy írtad, kétszer. Aztán gyorsan "atszokott" az éjszaka átalbására. Volt ugyan pár éjszaka,h egyszer kelt,de ez nem sokáig tartott.
2016. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hós kora után tápszeres lett,így onanntól már 1x kelt csak. Átaludni az éjszakát, gyerek függő, hiszen ha beteg vagy bármi baj van mostis felkel éjszaka..5 éves múlt.

Ha nem beteg, és ilyen szempontból kérdezed,akkor volt hogy féléves korban már simán alszanak éjjel.

2016. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hat hetes korától, kb tíztől ötig. Utána már nagyon ritkán ébredt éjjel, de enni már nem evett.
2016. márc. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én a fiamat este 8-9 körül tettem le. Csak egyszer kelt 3 óra körül magától, de ezt is elhagyta 8 hetes korában. Onnantól átaludta az éjszakákat. Ő mondjuk tápszeres volt.
2016. márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Tápszeres, 3 óránként eszik. A kórházban még keltettük éjjelente enni a férjemmel, de hiba volt, mikor hazajöttünk, 11-kor evett éjjel utoljára, és átaludta az éjszakát. Azóta is így van, 11-kor eszik utoljára és 7-kor mi keltjük enni.


Nálunk az vált be egyébként itthon, hogy az utolsó böfiztetést éjjel mindenképp a férjem vállalja (amúgy is nyilván mindig felkel, csak nem mindig ő böfiztet), és az ő vállán tökéleteseket böfög és pukizik a gyerek és boldogan alszik el.:)

2016. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kb 4 hòs koràig enni kelt 2-3* Azóta meg minden màsért :) de általàban csak 1*
2016. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Második gyerek, 5 és fél hónapos. Kb. két hónapja alussza át. Ez azt jelenti,hogy úgy fél 9-től reggel 6-ig alszik. De az első fiam két és félévesen kezdte átaludni! :)
2016. márc. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Első gyerek 14 hónaposan aludta át

A második gyerek most 21 hónapos, de még egyszer vagy kétszer kel éjjel...

2016. márc. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
20 hós korától nem kelt fel éjjel egyszer sem. Előtte 1-2x szopizni.
2016. márc. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!