Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Azok az anyukák, akiknek...

Azok az anyukák, akiknek rossz alvó babájuk van, nappal mit csinálnak?

Figyelt kérdés
Úgy értem, éjjel keveset alszatok ugye, nappal szoktatok pihenni? Akkor, amikor ő is? Vagy csak én vagyok ilyen lusta hogy én bizony igen?
2016. jún. 2. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ritkán aludtam nappal, mert én attól fáradtabb leszek csak és ébredés után alig tudok magamhoz térni, úgy érzem, hogy el van rontva az egész napom. Amikor visszamentem dolgozni és a férjem jött el gyedre, ő viszont általában aludt napközben a fiunkkal. Nem gondolom, hogy ettől lusta valaki. Ha engem pihentetne a nappali alvás, akkor én is aludtam volna. Most mit csináljon, amíg alszik a gyerek. Én általában olvastam, neteztem, filmet néztem, szóval nem valami világmegváltó dolgot tettem.
2016. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

Én szoktam aludni vele nappal is, pedig jó alvó volt mindig.

Mikor hazahoztuk a kórházból, éjjel 3x kelt, de szopizott és aludt tovább, pár hét múlva már csak 2x, aztán 1x, kb. 3 hónapos korára végigaludta az éjszakát.

Csak éppen 6-kor kel reggel. Tudom, ez legyen a legnagyobb bajom. :) Nem is panaszkodásból írom, de én néha még most is délután szunyálok egyet, míg ő is alszik. Már nem sokszor, de az elején minden nap aludtam vele.

Sosem gondoltam, hogy ez miatt lusta lennék. Míg nem volt gyerekem, akkor is aludtam nappal, ha valami miatt fáradt voltam.

2016. jún. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én pihentem volna ha tehetem. Mivel éjszaka sokat fennt volt, ezért nappal kialvatlanul ő is nyűgös volt. Semmit nem haladtam a házimunkával mikor ébren volt. Akkor csináltam mindent mikor nappal aludt. Az volt a legrosszabb, hogy hónapokig egyszerűen nem is álmodtam. Reggel nem álmosan ébredtem, hanem fájt mindenem és a másnaposság tüneteit produkáltam.
2016. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amíg egy volt addig én is aludtam vele amikor ő. Most már kettő van, a kicsi 4 hónapos, ő még többször alszik egy nap, a nagy csak délben már. Nekem már az felüdülés most, ha a déli alvásukat úgy ahogy össze tudom hangolni és van egy óra csönd, amikor nem csinálok semmit.
2016. jún. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Párszor megpróbáltam, de èn sosem tudtammaludni napközben, igy maradt alvásidőre a házimunka, olvasás, netezès, könyvelès.
2016. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom nappal is rossz alvó, így nem aludtam soha ilyenkor. 8 hós koráig örültem ha 2x30 percet aludt, max 40-et, ennyi idő alatt épphogy elalszom, kelhetek fel, csak rosszabb lesz. Azóta kicsit jobb, mert mászik, és jobban elfárad, de kint alszik babakocsiban, én így nyilván nem feküdhetek le bent. Bent sajnos nem alszik ilyen jól, azért rakom ki. Vagy dolgozom (itthonról melózok a baba mellett), vagy a házimunkát csinálom, vagy bambulok :D
2016. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!