Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nem tudom mit tegyek! Olyan...

Nem tudom mit tegyek! Olyan keveset alszik a babám, nappal is alig alszik, az éjszakákról meg nem is beszélve! Múlt éjjel is óránként felkelt, izeg-mozog, nagyon rossz alvó! Nagyon keveset alszunk, és már 8 hónaposak vagyunk! Fog ez változni valaha?

Figyelt kérdés

2014. szept. 3. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Kamaszkorában nem fogod tudni reggel kiverni az ágyból... a viccet félre téve mikor már megérti, amit mondasz neki, akkor meg lehet vele beszélni, ahogy nő, majd egyre jobb lesz. Az enyém is ezt csinálta, ha csak ötször kelt fel egy éjjel már boldog voltam...
2014. szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogyan szuletett a Kicsid? Nehez szulesed volt? En csak azert kerdem ezt, mert az en fiam is hasonlo volt. Bar nekem ejjel legalabb aludt ha nappal nem is. Keptelen megnyugodni, csak rajtam csungve erzi jol magat - meg mindig! - 2 honap mulva lesz 4 eves. 9 honaposan elindult es majdnem 2 evig szo szerint szaladt! Nem alszik 2 eves kora ota napkozben szinte egyaltalan es nagyon intenziv. Hyper.

Kerdezted a vedonot vagy a gyerekorvost?

2014. szept. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!