Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Lehetetlen/kockázatos? Egyedül...

Lehetetlen/kockázatos? Egyedülálloként németo munka kisgyerekkel.

Figyelt kérdés

Jelenleg itthon "kényelmesen" élünk.imádom a munkám, de részmunkaidős, nagyon szerényen tudunk csak élni, de ezt átmenetileg vállaltam igy, hogy leginkább a gyerek mellett lehessek(bölcsi miatti betegségek, ilyen olyan fejlesztések enyhe testtartáseltérés miatt, babauszás, egyéb tornák tsmt, könyvtárba is tudok járni gyermekekről olvasni tanulni, ill mondokás könyvek miatt STB.


De van hogy depis vagyok hogy anyagilag nem haladok előre és szeretnék!ilyen pillanatomban jelentkeztem ide oda..önéletet se kuldtem eleinte szinte csak flegmán "szorakozva" pályázgattam.


Erre különösen kérnek hogy kb holnap már utazzak is mert életbevágoan tolmács kell, gyerek sem akadály, vigyem, de SOS.(az álláshirdetésben nem volt, ill nekem nem tűnt fel hogy a m.végzés helye külföld..)

Anno gyerek előtt kint éltem, ugy ahogy fel tudom magam találni. De gyerekkel...bölcsibe kéne szoktatni...az nem egy nap pláne hogy itthon is átlagon felül ment nehezen félbe is hagytuk a beszoktatást először.itthon senkire nem bíznám max szitterre mert az van es maximális a bizalmam.csak ugye fizetni tudjam...

De a gyereknek még személyije sincs...


Most igy hipp hopp felmondani es go? Vagy kihagyni ilyen lehetőséget?

A főnök hétvégén is hivott, olyan nagy a pánik..


2016. jún. 12. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Egyedül gyerekkel külföldre NE!!

(Lehúztam majdnem 2 évet.Brutal.Senkire nem tudsz számítani. A melóban ki akarnak maximálisan használni ha a gyerekre kiveszel betegnapot finoman szól hogy legközelebb oldd meg máshogy.Bebiszitter ovi drága.Rohansz ide oda mint egy mérgezett egér barátaid családod nincs.Soroljam??!!)

2016. jún. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Eszedbe ne jusson! Még csak gondolkozni rajta sem! Saját magadon kísérletezhetsz, de egy kisgyereken semmiképp sem! Mit tudsz erről a munkahelyről azon kívül, hogy erőszakosak és fűt-fát ígérnek? Ami ennyire nyomul, azt már eleve gyanakvással kell fogadni. Mit kezdesz a gyerekkel, ha nem jön be a szép új világ? Itthon jól elvagy. Kint nem lennél.
2016. jún. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen én is vakahogy igy gondoltam bele.

Pláne ha még itthon is hagynám és magamon kísérleteznék, ha pénz is lenne a szitterre mert valahogy össze tudom szedni, de nem vagyok képes.pedig rengeteg anyátol olvasom hogy egy két hetet is olyan lazán vesznek a szülők gyerek nelkul míg a nagyinál van pl.

2016. jún. 12. 22:13
 4/5 A kérdező kommentje:
Szoval arra nem vagyok képes, hogy itthonhagyjam a gyereket
2016. jún. 12. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi az altatás?


De ha jól értem a problémát, nem tenném ki a gyereket ilyen helyzetnek, bizonytalanságnak, még rosszabb helyzetben sem.

2016. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!