Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszik éjjel az egy...

Miért nem alszik éjjel az egy honapos kisbaba?

Figyelt kérdés

1 honapos mult a lanyom, anyatejes .

Nagyon nehez ejszaka elaltatni. Ringatom ciciztetem, amint lerakom viszont kipattan a szeme ... ma pl ejfel ota fenn van most van 6 ora . Mar nincs otletem :( nappal hamar elalszik... nem sir amugy ezido alatt mikor fenn van


2016. jún. 20. 05:48
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Mert még nem tanulta meg.
2016. jún. 20. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert felcserélte a nappalt az éjszakával.
2016. jún. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
koulbelul 20-30 perc mire melyalvasba zuhan. ringatasbol akkor lehet letenni anelkul h felebredne. a melyalvas jelei: keze elernyed, ha felemeled visszazuhan a keze, szemhejak nem mozognak, alvasi "vigyor" megszunik, legzes egyenletesse valik...sajnos a ringatasban ez a rossz - kivarni ezt a 20-30 percet baromi faraszto...prpbalkozz cumit adni neki. ahogy idosodik egyebkent egyre konnyebb felismerni mikor zuhan melyalvasba es rovidul ia altalaban az ehhez szukseges ido. de a ringatasrol akkor is jobban jarsz, ha megprobalod cumira szoktatni
2016. jún. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld arra szoktatni, hogy egyedül aludjon el az ágyban, max maradj ott vele, simogasd a hátát, susogj, énekelj neki. Ha ringatva alszik el, akkor természetes, hogy felebred mikor leteszed. Az én 2 hónapos fiam mindig egyedül alszik el szépen az ágyban, de ha véletlenül elalszik az ölemben és letenném, akkor egyből felébred ő is. Gondolom megijednek hirtelen.
2016. jún. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen picinél még a nappal-éjszaka nem különül el. Nappal próbáld szórakoztatni, hogy ne akkor aludjon sokat. Nappal legyen mindig világos, ne sötétíts be, éjszaka viszont legyen sötét. Előbb utóbb beáll.
2016. jún. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Az első héten velünk is ez volt. Nem jó szerintem se ringatni meg ciciztetni csak úgy, főleg az utóbbi nem. Tedd az ágyába, aludjon el egyedül, max simogasd (a férjed is vegyen részt a dologban, csak ne egyszerre), halkan beszélj hozzá.


Cumit ellenzed, nem akarsz neki adni? Mert a komfortszopi helyett az is tökéletes, megnyugtatja az ennyire pici babákat, a szopási ingert kielégíti.

2016. jún. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!