Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy csinálnátok? 8 hónapos...

Ti hogy csinálnátok? 8 hónapos kisbaba, jól aludt, de mostanában rendszeresen felébred éjjel. Ha nem adok neki enni akkor is vissza alszik miután ivott, de 6-kor vagy 5-kor úgy ébred, hogy farkas éhes.

Figyelt kérdés

Ha enni adok neki akkor is felébred, de legalább akkor nem éhes annyira.Nem tudom mit csináljak, etessem éjjel vagy sem? Nem teszek azzal rosszat ha megetetem? Félek, hogy rászokik az ébredésre.

De ha nem etetem akkor meg azért félek, mert mi van ha pont most fejlődik egy nagyot, mert nem véletlenül éhes, én meg nem adok neki enni. Lelkiismeret furdalásom van, és nem tudom mit csináljak:-(


2012. febr. 21. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:

örülj neki, ha elegendő, ha csak iszik.

az én lányom így szokott rá az éjjeli kelésekre, mert megszoptattam. az elején 1-szer, majd 3szer, végül már 3szor kelt fel.


inkáább estem lefekvés előtt adj neki tartalmasabbat. (főzit, pépet, banánt...)

2012. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ma 4-kor ébredt, kivételesen megetettem, de ugyanúgy felébredt 2 óra múlva, szóval szerintem nem az éhség miatt ébred fel éjjel.

Utálom, hogy nem tudom mi a baj:-(

2012. febr. 22. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!