Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 23 hónapos nem akar aludni,...

23 hónapos nem akar aludni, elfogja hagyni a déli alvást?

Figyelt kérdés

Lányom több mint 2 hete most már csak minden másnap hajlandó kb délben elaludni..este is nehezebben alszik el, de inkább délben van a gond...pörög, kijön az ágyából, kéri feküdjek oda de utána meg játszik, ha nem fekszem oda hiszti van de abból sem lesz alvás, nem fárad el benne....és bírja is az egész napot alvás nélkül, max délután az autóban elalszik ha megyünk valahova de ha nem, akkor akár egész nap nem alszik...

jön a kistesó, reméltem, hogy még legalább 1 évig aludni fog délben...mitől lehet ez?


2016. jún. 20. 13:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
kijön az ágyából...ilyenkor visszateszem hisztizik h maradjak vele majd abba marad a hiszti 1 perc után szövegel 5 percet majd megint kijön megint hiszti megint szövegelés és ez így megy 1 óráig utána fel szoktam adni...mert semmi jele a fáradtságnak.
2016. jún. 21. 12:22
 12/15 A kérdező kommentje:
nem, általában ha 3-4-5 felé alszik el (ájul be a kocsiba) akkor alszik 1-2 órát de nem szokta befolyásolni az esti fektetést...este általában elalszik azért hamar...mondjuk tegnap megint ezt a kijövőset játszottuk egy óráig, este is..
2016. jún. 21. 12:23
 13/15 anonim ***** válasza:

Akkor maradj ott vele és ne hagyd hogy kijárkáljon, így pár alkalom után megtanulja hogy nem hagyod magad és délben aludni kell az ágyban.

Az enyém úgy kel 6-kor hogy este fél 10-10-kor alszik el, ezért nyilván álmosabb mint a tiéd délben, de attól még a te gyermekednek is szüksége van az alvásra, még akkor is ha picit lecsökkent az alvásigénye. Az esti 8-as fektetést amúgy korainak tartom, főleg így nyáron mikor még teljesen világos van és meleg.

2016. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
hát igen,ha ő is megtanul kijönni nálunk se lesz már szerintem :-( neked is olyan típusú lehet mint nekem,inkább játszana egész nap akár kell neki alvás akár nem,aztán kidőlésig fent pörög
2016. jún. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

sajnos ha ott maradok az nem használ...sőt...abból eddig még sosem volt alvás..én bújnék mellé a legboldogabban, ha tudnám, hogy akkor fél -1 órán belül legalább elalszik...de ha én ott vagyok teljesen felpörög...

ma is kijött párszor és 1 óra után elfáradt és elaludt. talán ha lemeccselem ezt vele úgy 50szer megtanulja hogy alvás van

2016. jún. 21. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!