Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 8 hónapos babát hogyan altattok?

8 hónapos babát hogyan altattok?

Figyelt kérdés
Kell e egyáltalán még altatni? Vagy már magától kéne elaludnia?
2016. aug. 4. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy kene aludnia magatol!a mienk kezdettol utolso etetes utan elaludt a vallunkon es betettuk ugy az agyaba. O ilyen tipus, a te gyereked meg inkabb ringatos tipus, ha birjatok, nincs ezzel baj.
2016. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10 hónapos koráig kèzben 20-40 percet kèzben ringatva aludt el, utána óvatosan tudtam letenni azágyába ludni.
2016. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Beraktam az agyba, es kijottem a szobajabol. De ezt o alakitotta igy, mar a kezdetektol fogva, nem hagytuk sirni soha. De olyan nincs, hogy ha eddig pl ringattad, akkor most mar te is majd csak lerakod es kimesz, ezt termeszetesen nem varhatod el, hogy mukodjon. Tehat ha eddig nem aludt magatol, akkor szerintem ezutan sem kell. Nem fogja erteni a valtozast
2016. aug. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Van,hogy bealszik vacsorára de van hogy ringatni kell. De a rokonok, ismerősök mindig kérdezik hogyan altatom. Mikor mondom kicsit furán néznek, hogy nem alszik el magától a kiságyba. Aztán már kicsit kezdenek elbizonytalanítani de közbe jó ez így nekünk szóval nem is figyelek rájuk máskor ha ezzel fognak jönni.
2016. aug. 4. 21:52
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ez attól függ, hogy szoktattad. Ha arra, hogy ringatod, vagy cicin altatod, akkor azt fogja igényelni. Mi az este köré egész kis szertartást kerítettünk. Tudja, hogy a fürdés után masszázs, cici, aztán alvás. Beteszem a kiságyba, adok neki egy puszit és kijövök, még a bébiőrön szoktam hallani, hogy kicsit beszélget, aztán elcsendesül. Sosem sír, 7 hónapos
2016. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%

Vannak bizonyos dolgok, amik mindenkinek a gyerekére igazak, jegyezd meg te is, hogy majd mesélhesd a kisgyerekes szülőknek, hogy a tied már:

- fél évesen pörköltet evett nokedlival

- egy évesen eldobta a cumit

- 3 hónapos korától magától elalszik

- 7 hónaposan járt

- egy éves korától átaludta az éjszakát

- egy éves korában folyékonyan beszélt.


Lóf.t

2016. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem erre nincs általános szabály életkor lapján; ahogy szoktattad, úgy alszik el most is, hacsak magától nem változtat a szokásán.


Nálunk cicin alszik el seperc alatt...aztán majd leshetek ha elfogy ciciből a tej, mi lesz :)

2016. aug. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
en atszoktattam cicirol cumira 7 hoanposan..azota magatol alszik, a szobaba se kell bent lennem. beteszem az agyba, cumi, puszi, kijovok aztan alomba dumalja magat, 7 hos kora ota...viszont 1,5 eves koraig kelt ejjelente egyszer ketszer, es akkor be kellett menjek, es fognom kellett a kezet mig el nem alszik :) most 2 eves mar nem ebred fel ejjel vagy ha ritkan megis, megpuszilgatom, megmondom hogy meg este van aludni kell, es akkor szinten alomba dumalja magat...de meg mindig cumival perszen
2016. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Este legkèsöbb nyolcig megvacsiztatjuk(már nem szopik mert nincs tejem,helyette milupa "esti"pèpet kap).Ezután kicsi mèg fent van,mászik,játszik ès egyszercsak másodpercek alatt bealszik,se cumi se semmi:)Reggel 7nèl elöbb nem èbred fel.De ezt nem direkt alakitottuk ki,eleinte kivártuk mikor kèr magátòl vacsorát stb.,ès mikor már tudtuk az ő kis menetrendjèt,onnantòl teljes a nyugalom.Szerintem ne erőlködj semmivel ahogy te szeretnèd mert nincs èrtelme,csak magadat stresszelnèd pluszban,egyszerűen figyeld meg hogy neki hogy lenne igènye a dolgokra estènkènt.Ha kitapasztalod egycsapásra könnyebb lesz minden mert ha te is nyugodtan kialhatod magad,azzal mindenki nyer.
2016. aug. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!