Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 18 hónapos babát hogyan...

18 hónapos babát hogyan altattok? Eddig 22 óra elött mindig sikerült elaltatni, befeküdt az ágyába, énekeltem, a kicsikém pedig elaludt, de 1 hete nem akar lefeküdni se, rohangál a lakásban, játszik, de látszik, h álmos

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
SZopizik aztán lerakom az ágyba. Ha a szopin még nem aludt be akkor ott maradok vele és simogatom a hátát. Ilyenkor nálunk nincs mászkálás meg játszás. Ha ki akarna jönni egyből viszem vissza. De ennyi idősen még rácsos kiságybam aludt ahonnan nem tudott egyedül kijönni úgyhogy szóba se került a rohangálás.
2016. júl. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim is még rácsos ágyban aludtak ennyi idősen. Nem altattam őket, megitták az esti tejet, fürdés, fogmosás, mese, éneklés, aztán bekerültek az ágyba. Engem nem zavart, ha nem aludtak el. Játszottak, dumáltak még aztán elaludtak.
2016. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálunk is vannak ilyen időszakok mikor kimászkál..nálunk rács van az ajtón, annál tovább nem jöhet, tehát ilyenkor odamegyek, felveszem, beteszem az ágyba és megmondom hogy nagyon szeretem, de most már aludni kell és nem játszhat nem jöhet ki..van hogy ezt 20szor is eljátszuk mire nincs több ereje hogy kimásszon az ágyból és elalszik...de ha ezt így következetesen csinálom 2-3 napig, akkor utána megszokott nyugodni és megjavul az alvása pár hétig. aztán ha újabb ilyen időszak jön akkor megint megcsináljuk ezt
2016. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!