Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 8 honapos babam miert sir fel...

8 honapos babam miert sir fel a delutani alvasnal? Csak a delutanin! 2 orat kb 5 felkelessel tudunk vegigaludni. Eddig semmi baj nem volt.

Figyelt kérdés
2016. aug. 14. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt mert én ebéd után mindig megvártam hogy emésszen, vártam egy pelenkacserét és csak utána tettem le aludni kb 13 orakor, a bölcsiben meg mindig rákényszeritették az ebéd utáni rögtön alvást.4 honapba került mire átszokott arra a rendszerre addig 20 percenként ébredt bent sírva.vagy szeles volt vagy jött volba valami de közben altatás...
2016. aug. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*szoval nálam nyugodtan aludt pelenkacsere után, de a bölcsiben 20 percenként ébredt mert nem várják meg hogy emésszen.
2016. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És én altatáshoz adtam tejitalt, a bölcsiben nem kapott.ez is baj volt
2016. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor kel így amikor vagy fáj a hasa, vagy jön a foga vagy túl sokat volt ébren a 2 nappali alvása között és túl volt fáradva. Olyankor ki se piheni magát rendesen. Délelőtt sose fordul elő. Délután leggyakrabban akkor, ha túl sokat volt ébren. Reggel se kel így sose. Csak délután.
2016. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*ja 10 hónapos de mióta 2x alszik (kb 2 hónapja) ez így van.
2016. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!