Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Másnak is rettenetes pózokban...

Másnak is rettenetes pózokban alszik a babája?

Figyelt kérdés
7 hónapos kisfiam sokszor úgy alszik el, hogy az arcát az ökleire teszi, nem is tudom, hogy kap úgy rendesen levegőt. Az előbb átmentem ránézni, akkor meg arccal rácsra volt "kenődve" kb., hátrahajtott nyakkal, nézni is rossz. Arrébbhúzzam, akkor meg felvette az ökölbe arc pózt. Nem akarom zavarni az alvásban, nem is szoktam piszkálni, csak érdekelne, hogy más babája is vesz-e fel baromi kényelmetlennek tűnő pózokat.
2016. szept. 5. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen :) 3.5 éves, eszméletlen pózokban tud aludni... mikor mászni kezdet folyton jött ment álmában, volt hogy a fél gyerek kilógott a kiságyrácson.
2016. szept. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen. Katasztrófa,főleg a màszós kor előtti és közbeni pàr hónap. A fiam az minden éjjel körbefejelte az àgyat, a popsija az égnek àllt. De nem forgott legalàbb, betettem a hàtàra ő oldalra majd hasra fordult és úgy aludt reggelig, csak közben màszott ide oda. Volt hogy reggel a ràcs nyoma ott volt az arcàn.

A lànyom dettó, bàr ő inkàbb mindent magàra halmoz illetve bekúszik alà és hisztizik miatta. Meg folyamatosan forog, emiatt képes mindenbe belegabalyodni...

Szóval igen, borzasztó pózokban kicsavarodva is képesek jókat aludni.

2016. szept. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1 éves. Néha a sarokba kuporodik de olyan pózokba, hogy rossz nézni. Úgy értem a nyaka nem mindig áll szépen.

Azon ezért mindig jót mosolygok, amikor úgy alszik, ahogy én. Félig hason az egyik lábát felhúzva. :)

2016. szept. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. szept. 6. 07:35
 5/6 anonim ***** válasza:

a nagylányom iskolakezdésig aludt így :

térde a hasa alá behúzva a feneke magasan és a két keze a lábai között hátra nyúltak

kipróbáltam szerintem marha kényelmetlen de mégis ez volt a kedvence sokáig

mondjuk manapság is hason alszik

2016. szept. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm, elképzeltem, nagyon édes! :DDDDD
2016. szept. 6. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!