Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 13. hetemet kezdtem de még...

A 13. hetemet kezdtem de még mindig rettenetes fáradékony vagyok, hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés
én mindig pörögtem és mos egyszerűen nem tudok semmit csinálni mert nincs erőm,nagyon rossz érzés
2015. márc. 18. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugalom, fokozatosan javulni fog :) A 20. hét környékére új erőre kapsz, legalábbis nálam így volt, most le se lehet lőni :D Napi 1 órát tornázom, és még bírnám, ha nem fájna a derekam :D Plusz sétálok, takarítok, főzök, dolgozom, és tök jól érzem magam. Mindezt úgy, hogy én 18 hetesen még rókáztam. Azt hittem soha de soha nem lesz vége, borzasztóan kész voltam. Úgyhogy kitartás, jobb lesz!!! :) 24 hkm
2015. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó a vérképed? Nem lettél vérszegény?

Nekem ezért nem múlt el az örökös kábaság a 12. hét után sem. Emeltük a vasamat, jobb erőre is kaptam.

2015. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
napi 2db-ot szedek már most
2015. márc. 18. 14:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne keseregj, örülj, hogy egyáltalán átélheted!!ha tervezett baba volt akkor meg pláne. Rakj a fejedbe rendet, és ne erre koncentrálj. Hosszú 6 hónapos lesz ha már most nem bírod és megy a picsogás-
2015. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bárcsak én is már át élhetném!!
2015. márc. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sehogy sem lehet kibírni. :D 30+3 hetes vagyok. Nekem volt olyan,hogy elaludtam a villamoson,mert olyan jó volt ahogy zötykölődött és elringatott. Még jó,hogy a végállomásig mentem alapból,mert ott keltett fel a villamos sofőr. Látta,hogy terhes vagyok,nevetett,hogy a felesége is járt már így. De igazából,kicsi bosszúság ahhoz képest,hogy nemsokára végre magamhoz ölelhetem a kislányomat.
2015. márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!