Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy kis segítséget, tanácsot...

Egy kis segítséget, tanácsot szeretnék kérni. Jelenleg 10 hetes terhes vagyok és már 2 napja rettenetes hányingerem van és émelygek. Eddig is volt, de nem ilyen erős és Magne b6-ot is szedek. Tudnátok valamit javasolni, vagy nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a gyömbértea csillapította valamennyire. Nem mondom, hogy csodát tett mert nagyon nem, de elviselhető kategória lett tőle.
2015. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni,de nekem semmi sem használt pedig próbáltam egy pár dolgot.

Végig hánytam a terhességem.

Remélem te szerencsésebb leszel :)

2015. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A gyömbérteát még nem próbáltam, de akkor holnap első dolgom lesz keríteni.

Végig? o.O

Nekem ez az első babám, akiknek van már ismerőseim közül nekik nem volt ilyen problémájuk. Úgy látszik én jól kifogtam. De néha már azt kívánom inkább jönne ki.

Köszönöm a válaszokat :)

2015. júl. 27. 21:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szi te végig rosszul voltam de nem hánytam . Kóla és ropi segitett.
2015. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát először is a MagneB6-ot felejtsd el. Nekem az egyik doki azt ajánlotta,napi 6-ot. Felesleges volt,sokan ugyanígy vannak vele,ugyanúgy fájt a hasam és nem voltam jól. A másik doki aki vizsgált,nevetett a MagneB6-on,a magnézium-citrátot ajánlotta,napi 3-at. Már első nap este semmit nem éreztem. Viszont a rosszullét megmaradt,2 napot hánytam 2 napot pihent a szervezetem aztán újra. Ahogy betöltöttem a 12. hetet mintha elvágták volna,nem volt semmi bajom. Utána néha-néha előjött,hánytam kicsit de semmi extra. Reggelente felkelés előtt rágcsálj el egy almát mielőtt kikelsz az ágyból,nekem sokat segített. A kólát nem javaslom mert szénsavas és rengeteg káros anyag van benne meg cukor.
2015. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,plusz egy kis sós keksz. Vagy mézes. Amelyiket megbírod enni.
2015. júl. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vegyél a patikában Magneexpresszt vagy Magnosolv granulátumot, mindkettőben van B6 vitamin is és ezeket csak meg kell inni.

Illetve hányingerre nekem is a kóla segített, én mindig light-ot vagy zero-t vettem. Kb. 2 decit igyál csak és legyen hideg. Nálam melegen nem vált be. És a gyömbérteát is ajánlom, nekem az is segített.

2015. júl. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a kóla segített.
2015. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!