Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszik a kiságyban?

Gabchy25 kérdése:

Miért nem alszik a kiságyban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 7 hónapos lányom, aki eddig sokat aludt, de kb. 1 hónapja nem alszik el nappal a kiságyban, csak a cicin vagy a babakocsiban. Ha cicin, akkor kb. 20 perc múlva beteszem az ágyába, de nem soká felèbred. Fáradt egész nap,emiatt kb. 3szor alszik fél órákat. Este meg már 7kor alszik,mert annyira kimerült. Éjjel kétszer kel enni,ami néha szintén visitva kelèst jelent. Korábban már ataludta az éjszakákat.

2016. okt. 4. 09:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Az ázsiai szülők nem véletlenül nem vágják be a kiságyba a gyereket. Főleg nem ilyen kicsit. Szerintem ezerszer jobb szülők. Az alapján mondom, hogy személyesen ismerek ilyen anyákat. Gyerekeik nem hisztis, elkényeztetett kis majmok. Okosak is.
2016. okt. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy a fogzás viseli meg?
2016. okt. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az első valaszadot nem értem!

A másodiknak üzenem, hogy mi is erre tippeltünk, de most nem folyik úgy a nyála és egyébként nem dilibogyo. Jó kedvű kismano.

2016. okt. 4. 09:29
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor legyel kitarto es probald visszateriteni az ezelotti jo szokasahoz. Nekunk is voltak nehezebb idoszakok, kitartonak kell lenni es kovetkezetesnek. Tedd be es simogasd, ringasd a feneket vagy ilyesmi.

De hogy volt eddig?

2016. okt. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Eleget eszik nappal? Az én kisfiam sokáig hasfájós volt (7 hónapos korig), foga is a 8. jön mégis csak egyetlen esetben aludt ilyen rosszul, amikor utólag esett le, hogy túl lassú a hozzátáplálás és éhes marad. Meg is oldotta az étrend változás.

De minden baba más, te ismered és látod a babád, hamarabb ki tudod találni, mint mi.

Lehet éhség, fogzás, fülfájás, fázik/melege van, mozgásfejlődés, szeparációs szorongás, túl száraz levegő, hasfájás, akármi. Ja egyébként nálunk (a mozgásfejlődést levéve) minden ok visítós ébredés volt.

2016. okt. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Napi kétszer eszik már szilárdan. Délelőtt gyümit délben főzeléket, csirkével. Ezekből 100-150-t eszik. Nem hiszem, hogy éhes, mert elég sokat bukik, mióta kúszik.

Másik valaszadonak: korábban a kiságyban altattam es aludt 1,5 órákat.

2016. okt. 4. 10:44
 7/14 anonim ***** válasza:
az első arra gondolt,hogy az teljesen normális,hogy egy baba az anyjával akar aludni,nem egyedül kiaterolva egy kiságyra.ősi ösztön,csak a nyugati anyuáknak ki lett mosva az agya,meg is lehet nézni a felnövekvő generáiókat.
2016. okt. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó és első. Ez rendben van, de akkor se wcre,se inni nem tudok kimenni,se főzni. Hogy gondoltatok?
2016. okt. 4. 11:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha leteszem, 15 perc a max, amit alszik (szintén 7 hónapos). Én csatos hordozóba teszem, így van két szabad kezem, pisilni, főzni, mindent tudok, a gyerek 1-1,5 órát alszik.
2016. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Hasonló dolgon gondolkozom én is. Nekünk ugyan mai tai van, de lehet kipróbàlom. Köszi
2016. okt. 4. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!