Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Tapasztalt anyukák, hogyan...

Tapasztalt anyukák, hogyan oldjam meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Kisfiam két hónapos és ùgy négy hete nagyon rossz alvó. Eddig igaz némi segítséggel de elaludt a kiságyában most viszont szinte nem is alszik. Pl ma reggel ötkor ébredt délután kettöig egy percet sem aludt majd kettőtöl aludt hatig utána nyolctól éjfélig. Nagyjából minden nap igy alszik. Utána hajnalban mégy egy két órát. Egésznap nyűgös sír ha babakocsiztatom sétálunk dajkálom sehogy se jó neki. Az orvos azt mondta fáj a hasa, és én ezt értem de szerintem ez a kevés alvás nem egészséges.
2016. okt. 18. 01:54
 1/3 anonim ***** válasza:

hasfajos volt a lanyom is, 1hetes koratol, napkozben 2×20 percet aludt osszesen, hajnal 2kor sikerult elaludnia meg ilyenek, atlagosan napi 8-9 orat aludt (nappal, ejjel i

osszesen....) en is nagyon aggodtam. de 6 honaposan elmult a pocakfajas, jo kedvu nyugis jo alvo baba lett. most mar egeszseges 2.5 éves

2016. okt. 18. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a kisfiam hasfájós is hasfájós volt és azóta is refluxos, éjjel 10x kelt és nappal 3-4 alkalommal aludt fél órát. Egészséges vagy nem, mi sem alszunk túl jól ha fáj valamink.

Tornáztasd sokat, masszírozd a hasát, hadd távozzanak a szelek, büfiztesd alaposan! Remélhetőleg valamennyit segít.

2016. okt. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. okt. 20. 04:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!