Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit tegyek, hogy ne ébredjen...

Mit tegyek, hogy ne ébredjen éjszaka?

Figyelt kérdés

Kisfiam 8 hónapos, kb. 1 hónapja nem éhség miatt ébred, gyorsan vissza is alszik pàr korty víz után. Viszont éjszaka többször is ébred, mindig kelek hozzà én is. Persze, ha kell, annyiszor kelek, ahányszor igényli, ez nem gond, de ha màr nem eszik éjszaka, jobban tudnànk mind a ketten pihenni.

Minden megoldás érdekel :)

Válaszokat előre is köszönöm!


2016. okt. 19. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én vettem neki egy cumisüveget, aminek van füle, és betettem neki éjszakára.
2016. okt. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebben az időszakban van a szeparációs szorongás.Ha nála is ez gond,akkor amit tenni tudsz,hogy felkelsz hozzá.Én engedtem ilyenkor és velem aludt.
2016. okt. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor túl sok oka lehet az ébredésnek pl szeparációs szorongás, fogzás, mozgásfejlődés. Mind megoldódik idővel. Kivéve ha éhes marad, de ezt ki tudjuk akkor zárni. A nyaka/háta nem hideg/túl meleg mikor felébred?
2016. okt. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!