Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy rakjam le aludni 2ésfél...

Hogy rakjam le aludni 2ésfél hónapos babámat aludni éjszaka anélkül hogy ne ébredjen fel?

Figyelt kérdés

Evés, böfi után szépen elalszik a karomban,a vállamon vagy éppen már cicilés közben. Amikor viszont megpróbálom lerakni az ágyikójába rögtön felébred és kikerekedett szemekkel néz rám... Régebben a cumi segített ezen, de egy ideje már az sem kell neki. Hiába kapcsolom le még az éjszakai fényt is, egyszerűen csak nyüglődik, mérgelődik, de szerencsére nem sír. Pár napja próbálkozok azzal hogy megvárom amíg mélyen elalszik, de ugyebár az legalább 30perc. Ez jó megoldás, csak ebbe viszont én fáradok bele.

Van valakinek valamilyen jó tanácsa, tapasztalata????


2011. dec. 19. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahogy olvastam, amit írtál, olyan érzésem volt, mintha én írtam volna. Totál ugyanez van nálunk. Az én babám 10-én volt 2 hónapos. Kíváncsi vagyok én is a válaszokra.
2011. dec. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy raktam le, hogy cicizés előtt már bebugyoláltam egy plédbe és ha elaludt nyugodtan át tudtam tenni a kiságyba, mert nem ébredt fel. Olyan érzése volt még mindig mintha az én karomban aludna. Próbáld ki. :)
2011. dec. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez tök szuper, mi pedig 9-én voltunk 2 hónaposak!Én is kíváncsian várom a kommenteket!
2011. dec. 19. 17:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Jól hangzik. Én ki is próbálom
2011. dec. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is egy plédbe bugyoláltam még a szoptatás előtt, és a pizsama felsőm ott volt az ágyában a fejénél. Ezt 2-3 naponta cserélgettem amikor váltottam a pizsamát, a használt ment a kiságyba egy pár napra és utána ment csak a mosásba. Sokszor volt hogy felriadt a baba, megérezte a szagomat és azonnal visszaaludt. Olyan volt mintha ott aludtam volna mellette. :)
2011. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
enyém 3 hónapos én nem trükközök vele, olyan rossz alvó hogy cipelhetném egész nap:) én ha már látom hogy a szopi elég volt, büfi is megvolt, esetleg kaki, akkor leteszem egyedül és hagyom elaludni. Megszokja kb fél óra múlva ha ránézek tuti alszik mint a tej. Van még egy nagytesó nem érek rá órákig altatni és nem is teszem mert a nagyot is jó sokára szoktattam le róla.
2011. dec. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 2,5 hónapos, ő sem alszik el egyhamar. Én kókuszpólyán altatom, és csak akkor teszem be a kiságyba, ha már olyan mélyen alszik, hogy nem ébred fel arra, ha puszilgatom, vagy a kezét felemelem, és óvatosan "leejtem".
2012. jan. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!