Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem túlzás 5 órás ébrenlétet...

Nem túlzás 5 órás ébrenlétet "elvárni" egy 10 hónapos babától? (Délelőtt 2 óra után dől ki, délután 3-4, így viszont este 5-öt is ki kell húznia és még úgyis korábban lett letéve. )

Figyelt kérdés
Hulla fáradt ilyenkor már, de nem nyűgösködik, nem sír. Csak látszik a szemein hogy zombi.
2016. máj. 3. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha csak zombul, akkor nem.

Este az én kisfiam is többet bír.(11 hónapos)

Belövi ő magának, de ha soknak találod, húzd el valamelyik napközben alvását egy kicsit.

Unokatesó 12 hónapos 8-9 órát is kibír, az enyém meg max 5 után beájul...

2016. máj. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem értem a kérdést. 10 hónapos, miért kéne ébren tartani? miért ne aludhatna 3x? és a legfontosabb kérdés, mihez képest lett korábban letéve?

teljesen értelmetlen így ez az egész :)

10 hónaposnak az a napirendje ami megfelel az igényeinek. ha zombul este és nem érzi jól magát, akkor ez nem napirend, nem az igényeit szolgálja, változtatni kell

2016. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát azért hogy este 6kor ne aludjon másfél órát amikor fél 8-kor lefekszik. és nem szeretném 10-11kor letenni este.
2016. máj. 3. 15:45
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Én pedig, mikor a 3-ról 2-re álltunk át bizony felkeltettem egy fél óra alvás után délután, hogy este emberi időben le tudjam tenni. Aztán elmaradt az a 16:30-17:00 közötti kis szunyóka és már elég neki a 2.

2016. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jó amúgy nem is zombi csak látom rajta hogy fáradt a javából. De tök aktív meg minden, jókedvű.

És az más hogy a fél5-kot kezdődő alvásból felébreszted fél óra után minthogy 6-kor vagy még azután alszik el és ébreszteném akár.. de köszi!

2016. máj. 3. 18:29
 6/6 anonim ***** válasza:

aha, kezdem érteni. de akkor csak kéne neki a 3 alvás, csak máskor, nem?

próbáld meg a déli alvást picit tolni, lehet ha fél órát ott csúsztatod akkor már jól jön ki. vagy mi pl. egy időben azért mentünk le 5kor sétálni mert elbóbiskolt közben, így viszont simán pörgött még este és nem volt zombi.

próbálkozzál, hátha :)

2016. máj. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!