Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 11 hetes baban alvas kozben...

11 hetes baban alvas kozben nyog, erolkodik, csapkodja a kezeit az agyhoz es forgatja a fejet neha sir. Valakinek csinal hasonlot a babaja vagy csinalt?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Alapjaraton jol alvo babam van. Este 6-tol reggel 4-5-ig alszik. Ketszer kel fel enni.Es a 2. etetes utan hajnalban kezdi el csinalni.

2016. nov. 16. 15:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ismetelten koszonom ezt a "hasznos" valaszt. Nem a napirendem alakitasahoz kertem otleteket... van egy eredeti kerdesem es sokban segitene a dolgot ha arra erkeznenek valaszok. Ha nincs otleted illetve nem tortent meg veletek es meg csak nem is hallodtal meg ilyenrol legyszives ne irj a topikhoz. Koszonom
2016. nov. 17. 00:47
 12/14 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem mind arra válaszoltunk. 6-kor lefekszik, a második etetés után már nem annyira álmos, hogy rögtön vissza tudjon aludni. Olyan, mint mikor Te forgolódsz az ágyban. Csak az Ő mozgása még fejletlenebb, úgyhogy nem forgolódik, hanem erőlködik és nyöszörög. Ilyesmit mindegyik gyerekem csinált. Ha nem sírtak,csak nyöszörögtek vagy panaszkodtak, akkor hagytam őket. Így valószínűbb, hogy később is el tud majd egyedül aludni, meg könnyebben megszokja, hogy éjjel az ágyban vagyunk.
2016. nov. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Van ra otlet, hogy hogyan tudnam kitolni a lefekvesi idot? Max 2 orat tud fent lenni egyhuzamban utana aludi szokott 40-50 percet. Amikor este 4 van alszik max 20 percet ha kesobb altatom mondjuk 5-kor akkor nem kel fel 10-11-ig. Felebreszteni nem szeretnem.
2016. nov. 17. 09:20
 14/14 anonim ***** válasza:
Ki nyög a babán?
2016. nov. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!