Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 honapos babam egesz ejjel...

2 honapos babam egesz ejjel nyog, erolkodik, nyujtozkodik, mocorog. Miert?

Figyelt kérdés
Probaltam mar maszirozni, probaltam mindenfele szert(infacol,espumisan,gripe water,colief,teak stb) emiatt nagyon nehezen alszik, ha egyaltalan tud. 2 percenkent felebred ra.

2015. okt. 14. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez van. Nekünk se használt semmilyen szer. Fáj a hasa, kínozzák a szelek. Majd csak kinövi. :(
2015. okt. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ez normalis? Olyan erosen erolkodik hogy szabalyosan mintha mar kiabalna olyan hangos. Olyan rossz hallgatni :(
2015. okt. 14. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt egy ilyen időszak 2-3 hónapos korában. Ő nem volt hasfájós, de mégis az emésztése nem hagyta teljesen nyugodtan aludni, nem ébredt fel de nyöszörgött folyamatosan. Aztán egyszer csak abbamaradt. Azóta mozgásfejlődés és fogzás, szeparációs szorongás van porondon. Van néha 1-2 nyugodt hét, de mindig van valami új dolog ahogy növekszik, most 9 hónapos
2015. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az en babam is ugyan ezt csinalja csak ő 1 honapos. Mindig hajnalban kezdi meg este fele.

Meg mutattam a dokinak, azt mondta termeszetes es, hogy ő ilyen, majd kinovi...

2015. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!